בדף זה תוכלו לשתף, לספר כל מה שבא לכם, להחליף חוויות, בכל היבט שקשור לנושא אהבתנו המשותף – האסייתיים.

וגם לפרגן ולכתוב לצוות דברים.

בבקשה בלי קישורים חיצוניים לאתרי תרגום אחרים.

================================================================

נא לא לכתוב כאן בנושאי תקלות או בקשות תרגום (לזה יש דף מיוחד).

 

העמוד אינו מיועד לקיום צ'ט פרטי בין קבוצה מצומצמת של בנות. לטובת כך יש פלטפורמות אחרות : פייסבוק, אינסטגרם, מייל, וואטסאפ וכו'.

נשמח לפרגון והמלצות קצרות, עד 10 שורות, ניתן להגיב עניינית אחד לשני. תגובות שיכילו יותר משני קישורים תועברנה לאישור.

כל זאת כדי לא להעמיס על מהירות האתר וכדי לאפשר ליותר אנשים לקחת חלק בכתיבה בדף, עקב תגובות שקיבלנו. 

לשאלות נפוצות – לחץ כאן

קטגוריות: מידע למשתמש

803 תגובות עד כה.

 1. הטופ-טופ של הטופ של הריקודים?
  הוספת תגובה

  זה רק STEPAHNIE עולה על כולם כולל כולם כולם.
  ואשמח אם טעיתי שמישהו יביא משהו שמתעלה על הדבר הבלתי הגיוני בעליל הזה שאין לו התחלה ואין לו סוף. איגו בוייאה?! 3vhu2bELDSA
  nG4pzmt14Ew + m5DpGZLLX3U + MfTTrV_mRmY +uFds4XLmCiU+nHNSQeant8w
  כמה שנים קודם sQ46rOMXygw ובתחילת דרכה sarfUR4-810
  אינסוף סגנונות מעבר לכשרון מכל בחינה אפשרית. המזל היחיד שלמרות שלקח לי זמן למצוא מי זו ברגע שמעלים משהו שלה עולה לבד בצד מטעם יוטיוב לא משנה אם זה כיתוב אסיאתי שלא נוכל לחפש יזום אבל שווה להריץ בהעתק הדבק חיפוש כזה רק לוודא שרואים כל מה שעשתה. חייזרית לגמרי בגוף ונפש גם, מעוף, ויז'ן, אומץ, תעוזה, יכולת לסחוף קהל ולעשות חשק לזוז גם לבטטות ובטטים הכי מבוטטים יחד עם לרתק ולהפנט.
  צ'אבולים יש בקוריאה? כוכביי הליו? אז מה עם זן החייזרים?

  • ורד
   הוספת תגובה

   חוויה לצפות בה.מקצועית ואנרגטית מדהימה .שילוב לא פשוט של שירה וריקוד משלימים ומושלמים.כנראה מגיעה מקלאסי. מעריכה קלאסי כבסיס אבל אוהבת ריקוד חופשי מאולתר עם או בלי כוריאוגרפיה בכל סגנון. כשהביטוי האישי עושה הבדל. סוקי חייזר ורוקד כחייזר. אוהבת לראות אותו רוקד תמיד. ופארק שין היי מבינה עניין ויחד מצחיקים בפרסומות. כשארגע מצפיה קודמת,אחזור לראות שוב לדראג-רוק ההורס.

   • בקר טוב חייזרי... קורע במובנים חדשים
    הוספת תגובה

    https://www.youtube.com/watch?v=8ITKX72ODbQ&feature=youtu.be&t=197
    אפציר+השקעתי שיחול אוטומטית, ללכת בדיוק לד' 3:17 אם לא יעבוד. קודם כל. אח"כ השאר אם יעניין וההסבר בתגובות.תשכחי מרגיעה לא הטמעת?! האמנת לפני דראג-רוק שיש יותר מאגאשי?! זה לא נשלח בלילה שלא תעירי את השכנים שלך שכבר בוכים מהשכנה! אגב "עיניים עצומות" אנחנו לא שם- ברירת מחדל עיניים פקוחות לרווחה! ריקוד מושלם כי חשבתי ששטויות וענתיקות לא ידברו לכל אחד ושלא את הגבת "פיגוז". צודקת לחלוטין, טחן לי הגדרות שלמות והפורמט החדש הפוך. כתבתי בזמנו על להקות שקשה לי בעיין עם כולם אבל אחת שרוקדת כך זה סיפור אחר וריין אהבתי תמיד בלי לדעת רקע חשתי שלא נתון לניצול ועצמאי בשטח. במקביל במקום להשוות ביצועים (גם) להנאה ממושלמים בלי "בררה" שמציף את הרשת גרם לי לחפש לא מושלמים עם ייחוד עד שב"מילון" 2 דירוגים- שלמות, וסימון ייחוד. תגובת שקלאקה לא שרפה ת'קוצב?

    • ורד
     הוספת תגובה

     דקה 3.17 מוכנה לצפייה..וישר לפרצוף. הרג מצחוק ואהבה הבחור.וקראתי את התגובות. סימני שאלה שמועלים..חח. האיש-בחור-ילד/קסום אמנם יפיוף ברמות -על-, אבל זה לא ההקטע עבורי. אם תקפצי בזמן 20/30 שנה א"יה שיהיה רק בריא, הוא יהיה אותו ה-אחד שנוגע מדויק כבר מגיל כלום עם פאזות גיל שמוסיפות רבדים. דברי אורנה בלילה לפנו"ב שימחו מאוד והעלו דמעות של התרגשות. איך הניואנסים הרגשיים שעולים ממנו בדיבור או שירה או ריקוד נפגשים אצלי בכל מה שעובר דרכי כולל בין ביצועים שונים/זמנים שונים, אני מתקשרת איתך לרוב באופן בלתי אמצעי. כי אי אפשר אחרת.

 2. ריקודים: פרגיון עם BOA (אח"כ PSH)
  הוספת תגובה

  לא הכל מטושטש כמו בהתחלה תמשיכו שווה צפייה לעניות דעתי כי אין כאלה היום. ויותר מזה כי לריקוד המוזר של סוקיון פרגיון* מתברר שיש שם – הריקוד הטקטוני. ואיש לא הצליח בזה, הוא אולי חשב להיות כ PSY בייחודיות אבל קליט ובר ביצוע שכח שצריך. בייחודיות בואו נודה הצליח חחח. BOA שהיא כשרון ברמות אחרות לא רק מצליחה – אצלה זה בכלל לא נראה מוזר. איזו מוכשרונת זאת יאאאא!
  זה מה שיש לי ב"שלןף" לא בטוח שקלע.
  עוד קצת בפארודייה על הוואנג ג'יו יי תפעילו CTRL+F תכניסו "פארודייה" שם פרגיון וגם צ'וי שי וון ושות'(רק ברקע) וכמה בנות קורעות שלא בטוח תחשיבו ריקוד זו פארודייה ככלת הכל אבל כן בהחלט יש גם קטע ריקוד "נורמטיבי" בהמשך. וקורע שם קשה לקרוא לזה ריקוד קאבר של WIG IN A BOX דראג-רוק קורע ששי וון בהלם.
  *פרגיון כי הכל ישן נושן עם כמות צפיות אפסית כי זה מה שמענין אותי. השאר מוכר לכולם ברוב המקרים.

  • אופס MxItKjWnqxU ועכשיו PSH
   הוספת תגובה

   LXhJY9YQ-2c כמו שאהבתי אותה בשיער קצר באתה יפייפה ככה מוצא חן בעיניי מאוד שהיא השולטת כאן ועוד יותר שסוקי הקלולס חח אהבתי. כל מה שהפוך ולא הרגיל שרואים בשוטף.

   ושוב פרגיון סוקיון עם בנות שלא זיהיתי בטכס רשמי NIGC_Qjz77w

   • או!!! PSH האמיתית שקיצצו בפרסומת
    הוספת תגובה

    WBCWikoOZzw זה מה שחיפשתי אין היא אלופה לא סתם והתסרוקת לא ראיתם ולא תראו אותה ככה נכון?
    דיי הופתעתי שהתלהבו מגרסה מצונזרת קודם וכבר פקפקתי אם דמיינתי את השאר והרי סוקי למד לעשות מה שרואים כאן אז מה מהקודם לימדה אותו כמו שכתבתי?
    בכלל כל אוהבתי האיידולים בפרסומות האלה לפי שמן ולא לפי האיידולים שלכם, תמצאו את כווווולם רק לשוטט קצת. כולל פרסומות LOTTE DUTY FREE שאותן בטח מכיר מי שבעניינים ולרוב יש שם שמות האיידולים לפחות חלק. אבל מי שרק אוהב בדרמות וסרטים את לי מין הו, סונג סאונג האון, סונג ג'ון קי היון בין ורבים אחרים יופתע מסרטונים כסרטוני מוסיקה ולא ממש כפרסומות. פרסומות שם זה ממש לא כמו אצלנו. עולם אחר.

 3. שקלאקה: הילד המצולק שמפזר אור בעולם
  הוספת תגובה

  ראשית, רצף הפוך ממשעמם ולשירו בעל השם ההולם QLbZRWnfKKI תרגום jangkeunsukforever.com/archives/24606 ביצוע *2013 UCG71TYFCgg ו 2016 Ubb3wkcZiT4
  *"איישיטרו" בפתיח 2013 צ"ל ידוע מ SERENADE ואי אפשר שלא מ OZAKI רק משמיעה אחת. ולמההההה לוקח לו כזה מאמץ להוצציא ורק "בחצי פה"? כי לא חלק משפת יומיום ביפן! פירט כשדיבר על LOVE LETTER וזה TOUR האלבום הזה, בא ללמדם לתת ולקבל ביטויי אהבה מפורשים. הרוך כשמלטף ידיהן… bCBTEwhZdoc  באותו TOUR שכולו בשם האהבה על כל סוגיה ופניה טוב רע רעיל ממזרי רך ועוד. ומסע חיפוש תמידי (SAVE ME).המוסיקה והשירה לטעמי מעלפות אם רק בהקלטה/רק לייב או תמיד. אותה שנה TEAM H עם Beautiful Change שלפני ביצוע אמר Change the world to a beautiful world.אמר ועשה! oKPvgNqH0Wk+XxeSyYkcQfk וסחףףףף! qL7gLiQHel8 לא ניתן להקיף ולא לעניין לחזור על שנכתב. רק הצצה צרה. "תיעודי" במהמר המלכותי +משמעות מעבר למילים יוסיך כרקע אין מונים ובפרט להבנת O6mVINbeqmU מאותו מעמד 2013 לעיל.מלא כנות ובשניות אחרונות אף יותר -פעם יחידה שהעיניים כשל OZAKI ואחת מ2 בלבד שנצפה רועד,מי יודע מה גרם לזה אולי ננחש פעם מול מצבו דאז

  • "ראשית, רצף הפוך ממשעמם ולשירו בעל השם ההולם QLbZRWnfKKI תרגום jangkeunsukforever.com/archives/24606 ביצוע *2013 UCG71TYFCgg ו 2016 Ubb3wkcZiT4…."
   האזנה ראשונה בחצות הלילה הזה האזנה וחוזרת מלווה בקריאת התרגום.ריגש אותי עד עמקי נשמתי. משערת שלכל אחד חולפ הסרט הפרטי של חייו .אכן הוקסמתי לראשונה מסוקי הזמר .הוא אכן שיר בעל תוכן הרבה יותר עמוק הפעם משאת יכולה לדמיין בעבורי .אוף .

   • מקסים ומלא אור .
    אוהבת מאוד זכיתי הפעם .חחחחחחחחח לא תארתי לעצמי שאתחבר למוסיקה הזו אבל שווה הוא מאוד מרגש במוסיקה שלו גם בלי להבין את המילים

   • לא רואה את המסך מרוב ריגוש
    הוספת תגובה

    אחרי שורה ראשונה שנייה סליחה אם יש שגיגי הקלדה לא קראתי אחרי לא המשך לא פוסט אחר רוקדות לי האותיות

    • אורנה יותר מדיי יש על שכתבת ושלא
     הוספת תגובה

     מיותר לנסות לקצר -אוותר לרוב עד שיעלה מהקשר. עבדתי קשה לגרום לך להבין שחוויה עמוקה ממתינה לך, כן יש לי תמונה בהחלט מה את חווה עובדה שהתעקשתי ועמלתי, אקבל כעסך (אוף חח) וגם בהמשך כי בצדק לכן הבהרתי למן ההתחלה שלא בטוח שכדאי לך להכנס לבור הזה שאין לו תחתית אבל המשכת לשאול חח…אנא גשי לסקירה בחייייאת רק ככה לא אצטרך כל פעם להוסיף הסברים תרפרפי אפילו ומה שיתפוס אותך זה מה שרלוונטי לך האמיני לי דיי ברור מה כך נהגתי עם תכני צפייה תמיד. איות שגוי: GANG KEUN SUK – התופעה (26/07 והפנייה ברורה לטרום סקירה ייקח לך דקות כלום בשבילך רק למושג). השיר שם כפתיח וכותר+המלצה להפעיל כרקע חשת שמספר סיפור בלי מילים אף בלי תמונות רציתי שיקראו לצליליו.יש לך רקע מגיל כלום מלמדים כל ילד בפטר והזאב שאפשר להעביר רגש עמוק שברור סוגו דרך צליל ללא מילים!סוקי גאון.אלוף.קוסם.השיר הכרתי כבר אך בזמן הכתיבה התרגשתי כי העיסוק בנושא לצליליו השפיע רציתי שיחוו כך ובסיום סגר שוב.לא היה לי מושג למילים לא ידעתי לאתר

     • אורנה

      השיר כולל הבנת המילים ,של סוקי ,לא סתם הגיע בערב ההוא בחצות .האזנתי לו שוב ושוב נמשכתי כמגנט עד שלוש וחצי בלילה.זו היתה פגישה ראשונה משמעותית וחזקה ביותר ….0הדרמה היחידה שהצלחתי להרגע בה היתה רפואית משו בלתי חשובה ולהרדם )אך עם ההשכמה מיד האזני וקראתי ותרגמתי לעברית .אוהבת באת כל הבצועים במיוחד את הרכות שבניגון עם התזמור הקלסי ….
      בהתייחסות לעיניים :
      המבט הצידי של העיניים מזהה מקצועית נובע מהאזנה פנימית שלו ללווי המוסיקלי ניתן לראות לפי המיקוד העיניים ל\ומאיזו אוזן הוא שומע ובמה הוא מתרכז ברגע זה .פעם מימין ופעם משמאל או בעיניים עצומות .הוא כולו בתוך המוסיקה ל.שימי לב לא נובע מעניינים אחרים או סוגיות אחרות

     • אורנה

      ממש לא כועסת
      חושבת איך שולחים את התרגום הזה הלאה לקבוצת לימודים שלי אשר השיר הספציפי הוא סיכום המפגש והמבט אל האור .

     • אורנה כשאת במוד הסברה ממקצועיות

      או בכלל במוד הסברה לא שואל, הבהירי כפי שנהנית שהרחבתי לך? במקביל נחוץ דיוק שאוכל לדייק עבורך: 1)באיזה ניתחת מבט? להבנתי 2016.לכל קישור מילת ייחוס/שימי קישור שלא שיח חרשים.אני? שניות אחרונות באחרון ששיר אחר בכלל וכהמשך לתיאור ילד של העולם, ילד אהבה, כנה רגיש מתוך הכרת כאב עצום על בשרו. ברשותך, הנשמה הזה מוכר לעומק תחושותיו משמשתף בכל דבר ונים מנפשו! בכ"ז כתבת מובן כשאין לי שמץ מקצועי. f2fTNMPqmXw ידיו על פניו למילים Why the more tears come to my eyes? (רק בית 2)שוב "דה גיל" (2016) איזו שונות מעיצוב אירוע עד דמותו וביצוע באותה שנה! שיא השיאים במפגש מעריצים 2014 CIxD26O-AO8(זה קוראים אותו UNPLUGGED? אורים ותומימי שלי עוד כינוי את ריבוי דמויות עכשיו? קפצת לי מ-נראלי תהני ממוסיקה ל-הסטורי ערכתי לך פיסה ומרביצה באנג'י לתוככי מוסיקה ומילים?! שקוף לא צפית בסרטון במהמר שכיניתיו נשמה זקנה! לא אז. ולא!! זה לא הכי מרגש! חכי חכי! זה שיר שקיבל. שיר אחר כתב מדם ליבו ופורט על ה"בטן הרכה".

     • אורנה

      מקבלת לא אעלה יותר ללא שאילתות ..
      ולציין שאיני נוטה או מסבירה בדרך כלל ובכלל החיבור לעינים עלה מתהיהה כללית שציינה בנושא זה .
      מאחר ואיני מעורה ברקע האנטימי וכן יודעת כיצד נוהג מוסיקאי .גם ב2013 תזוזת העיניים חזקה מאוד לא רואים אוזניות לכן הקשב והריכוז כה עמוק כי מאזין למוסיקה שאחריו לדעתי וב2016 רואים קישור לאוזניות .ואפילו זמני נוחות והרפייה בגלל נוכחותן .

      מקבלת שיש לתת קישורים אולם כרגע מתייחסת רק לשיר הספציפי בלבד כמו סרט שציטטתי לעיל ואין צורך לחזור על כך בכל רשומת המשך קטנה .דעתך?
      לא מסוגלת להאזין ליותר משיר אחד או מאסה של שירים שכאלה.
      האם ההרחבות עוסקות בעולמו האישי הפרטי שהוא משתף לא עברתי אליהם עדיין .

 4. בקר טוב לדעתי זה אספרסו לייד העוגות
  הוספת תגובה

  iWSaTkGsvvw סה"כ באתי לשים רק את זה ואז לנסח את "ריקודי הבטן" מתומצת אבל שיבהיר בעייתיות. לוקח לי המון זמן להתעמק בפוסטים ולשבור את הראש איך נכון לענות. אני לא באמת צבי אלה לאחר עיבוד נתונים קל לשפוך זורם -לא בעייה לשאול אותי על תכני צפייה שעברו עיבוד לפני ולפנים גם בלי ששואלים שלפתי לאורנה ברגע כמה שורות רלוונטיות. אז אורנה אוסיף שאלה האם רשמת לך "השף הגדול"צויין פעם לא ברשימה גדולה, תוספת? וצפית/רשמת כלת הזהב+טמרה+טופ סטאר+החייט המלכותי? לא הכל הסטורי אך כעת דיברת על אוכל +בכולן מסורות מהזמן הקדום ומומלצות(לך, לכולם לאו דווקא, כל אחת לטעם אחר). כזכור מתכני צפייה- היה ניסוי טעייה ותהייה, אמרת שעוקבת אז ראית פרט לרשימה ראשונה לך שצפיתי בכל, הרוב הפניות ונסיונות סיווג לא המלצות וקיבל תוקף רק באישור המבקש. טעיתי שעניתי לך מי זה סוקי עם מה שעליי השפיע אך הבהרת ואלך לפי זה: שבבי ביוגרפייה שיפלו לך על השורות שקראת בויקי +שירים מתורגמים, מעיל השרשור שמתחיל בפארודייה. עם זאת הבסיס לא ניתן לדילוג כפרקי דרמה וויקי רק מצע תחת הבסיס.מופלא שסיכמת דונג יי חצי דף משקף מאלף, אין לי כלים לכך רק אבהיר סוקי=דרמה. ו"הסטורית" עם עיגון ואלמנטים שחשובים לך, שמתרחשת לנגד עינינו.

  • תודה
   קבלתי רשמתי דרמות
   אוהבת אותן אצפה .
   דרמה טובה ניתנת לסיכום על ידי גם אם אין הפי אנדיג גם אםם הוא קשה אבל איכותי
   כך שיכולה לראות רמה טובה לא רק בסופה …..
   מקבלת אכל מילה שציינת בפוסט הקודם על פי סעיפיו כולל הערכתי את הצניעות המקצועית ללא האדרה .
   מכבדת

   ממשיכה לעקוב

  • "ריקודי בטן" או הפגנת יכולות ושליטה?
   הוספת תגובה

   כמו שהרתיעו אותי גסויות בהתחלה ואז הבנתי שכולם רוקדים שם סטייל "מייקל ג'קסון" סוג של מיינסטרים אפילו SSH בבילי ג'ין שמתי, כך שמתי בתום לב במערכונים מה שאותי קרע מצחוק ותגובתך ורד היממה אותי. תמיד מה שחרג כיוונתי למצוא לא הזנתי! בהמשך הבנתי כמה סיבות לפרובוקטיביות אך בזמנו הפכת מפה בראש והיה לי ביסוס כבר אז שזה בצחוק. כרגיל צדקת כך יחס הקהל לא אעסוק בזה וזה שוק עבורי משחיף שחושב שעושה שרירים שאין לו פשוט קרע אותי מצחוק בתחילת דרכו שקשה לתאר ואז להבין כמה צדקת. בכ"ז, גם הריקוד הזה התברר ממה שהצלחתי לאתר, עבד עליו קשה ממש שם לו למטרה להשתפר, האם מעין מבחן/הפגנת יכולות עבור רקדנים שם כולל גברים? כחגורה בג'ודו? נראה כך. אולי עזרה לו להגיע לרמות ביצוע כאלה פארק שין הי שמפליאה בזה כאן טעימונת לגאנגאם eVnXgn-yW1U כאן יותר- לשירו Z8Lj4N6dyhE
   *ענית. חיוני רק לדעת מה מחדש לא ממני אלה לקבלת מושג מה עולה למתעניינים.

   • פארק שין היי+ג'אנג קיון סוק
    הוספת תגובה

    עובד! שני הסרטונים פיגוז. אוהבת. ובכלל ריקוד עסק שווהההה!!

    • לא שקלאקה ולא ורד (משמח)
     הוספת תגובה

     לפי השפה ועוד יותר איות שמו חחחח. אממממ… ניחוש עלום. ממש לא 'משנה, רק שאם מישו/מישי רוצים להנות מריקוד נא להגדיר מי המועדפים או סגנון ובכל מקרה אשים רק מה שיש לי סיבות להניח שקבור ביוטיוב ולא נחשף מספיק אפילו למחפשים או לחילופין שיהנו אנשים שלא חשבו לחפש. ב"קנה" כבר מזמן לי ג'ון קי כתשובת מחץ לורד שהעזה לכתוב שהפסיק לעניין כי איבד משקל. זה מחיר הקרבה למען תפקיד, העניק לכולם ללא יוצא דופן כולם אוהבים אותו, רגעי אושר ועומק והוא רקדן בחסד שלא חשוב ממתי הביצועים, צופים ממילא שוב. כנ"ל שירים, מעטים אבל טובים וחלק ממש שווים.
     *הכי חשוב! לי ג'ון קי אף פעם לא ציינתי בהקשר הגל הקוריאני. רק שכבת הוותיקים הגברתנים עם הגבירות של התעשייה ואז שכבת הגל הבא. לי ג'ון קי גם בגיל ביולוגי, גם בוותק בתעשייה כי פרץ מאוחר יחסית יוצא שבין לבין שתי השכבות וגם במה שהוא- נמצא בליגה משלו. אם ולא נסגר לי מול סימוכין עדיין זה רק אם, סוקי הגדיר "הליו" אז בוודאות ג'ונקי הגדיר FLOWER BOY !

  • ורד
   הוספת תגובה

   מבינה לחלוטין ומקבלת פסקה 2 בפוסט הקודם. כולל התיאור המדויק של אורנה.

 5. הכל באחד ממצחיקי סוקי עד מא דונג סוק
  הוספת תגובה

  ורד יהיה מצחיק לשאול אם העתקת רשימות ישנות שרצית מכאן? במצחיקים עסקינן RUfwse2U6pk ראית? לאורנה- זה שנה אחרי הוואנג ג'ין יי עם פארודייה על. באותה שנה hldDnLn9fJQ ושתצאי מאשלייה שניתן לזהות או שיש רק "5 בנים" (רק ורד התארגנת על קוצב לב? אמרת שזה מה שישלח אותך לבי"ח -לא אחריותי!! גם שלא סרט שלם) ד 2:43 – 5PtX8eMj9p0 אפילו צ'וי שי וון (היא הייתה יפייפייה, רבותיי האזרחים) שהשתייך להרכב הכי פסיכי שקיים והכיר את סוקי על השגעונות שלו, בהלם בקהל (שי וון בסרטון הפארודייה גם)ועוד לאורנה הגיבו עכשיו על סרט של כוכבת דונג יי סמני לך "רק אתה" תראי שם תגובות תביני. אח"כ אם עדיין יהיה לך קשה להיפרד ממנה יש סרט "אהבה 911" עם קו סו, מא דונג סוק ועוד וכבר קו סו אז סרט הסטורי "משלח יד" החייט המלכותי שרק ירגיז אותך למה לא סדרה רק סרט.

  • ורד
   הוספת תגובה

   ווואו שיחקת.

   • למאוהבת, מביצה של צב
    הוספת תגובה

    I'm in love לא במילון שכולל קאברים, בשל איכות סרטון באוסף ל"מיטיבי לכת". בגלל הווידוי שלך FEFsIXuUBdU ואורנה זה נחשב אנגלית? תרגום בשבילך kIoTD9-4NTg אגב החיפוש העלה נשכחות מהעולם…
    נראלי פוסט קודם ענה אם יש לחדש ואחד מצחיקון קטן אחריו נעלם בשיגור אז אמתין, גם שתאכלי כל מה שכתבת שהשמנתי רק מלקרוא, אולי תראי כמה ניסוחים שגויים שבחרת, אם לא כרגיל כל דבר בזמנו.
    אתן צביות בדרמות בעוד אני הפכתי לביצה של צב!

    • מאוהבת בגלל "הביצה של צב"
     הוספת תגובה

     לגביו וכל הקשור בו תמיד שמחה מאוד לכל מה שתביאי לכאן אם חדש,כמובן. גם ישן אם יבוא לך בטוח אשמח. חדש/ישן במובן של מה הבאת כבר או עדיין לא.הרגת אתמול עם סוקי קורע ושיוון מהופנט. קוצב לב נדרש כבר מזמן בהקשבה עם אוזניות.מאתמול זה כבר הלם. בפוסט קודם 2 תגובות שלי תארו תסכול ממצב של רוצה ולא מכילה מעבר לו בלבד. המשפט"אולי תראי כמה ניסוחים שגויים שבחרת, אם לא כרגיל כל דבר בזמנו" אני חייבת שתסבירי. לגביBBיחד בחבילה,שתדעי שאת בחבילה בלי שום הפרדה. האחד מזכיר את השנייה ולהיפך לכן אז מאותו ערב לא יכולתי להקשיב לו שבועיים מהכאב.ועדיין בלחץ אם יפסק שוב.

     • חייזר סופית בציטוט

      חיפשתי היום משהו יה מתסכל ראיתי זכור בברור וממש לא הולך. כרגיל זה מציף קורעים לא להאמין. בחייייייי לא חשבתי על ALIEN SAM חבל לא יכלתי לפרט בדיוק סיבות שזכה לכינוי חייזר אצלי. המשחק בד"כ לא בראש שלי רק מוסיקה שלו ואישיות אלה אם לאורנה שייכתי כי רצתה זיהוי מול הסטוריות או בליקוט פירורים נדירים על יחסו למשחק. אבל גם לו חשבתי על זה, את הבא לא הייתי מעלה על דעתי בכלאאאלל!!! איייי איייי אייייי חייזר קטן קלולסי באמת בא מעולם אחר כשחושבים על זה מה ידע על רגשות? עדשות מצלמה זה עיניים אנושיות בשבילו וגדל בלי חברים…פרטים חשובים בסרטון בלי קשר 3DGhtGTRcnU באתי לשים לך וקרעת אותי מצחוק אחרי ריכוז ממושך תני לי להרגע ממך אני לא רוצה לכתוב שטויות את יודעת קשה לקצר ושיצא ברור ולא שלהאריך יותר טוב, גם חסרונות. אח"כ אענה לך, רק אנא גם לי נחוצות תשובות כן /לא הכפלת משום מה לא עונה ברור. עלה לי כבר כאילו לחצתי עלייך ולא אכפת לי שתכתבי שלא רק שאדע ואם כן האם שינה משהו.

     • ומה שהיה במצחיקון שנעלם בשיגור

      כתבתי לאורנה שבפוסט עם הפארודייה יש פיסות ביוגרפייה גם אם לא כתוב זה יתקשר מתישהו. וכאן (השנה של רובין הוד) יותר בבירור חוצמיקטע קורע dfeVRUkf7p8
      הבא "סתם" אבל לא סתם בכלל AhM2ljSURZU + HX0QWdEiTF4 שאלתי לפני חודשים בדיון שהתנהל על היופי הקוריאני (בפרודיוס נדמלי)מה זה עפעף כפול ולמה מנתחים עיניים כל כך יפות. איש לא ענה. ציינתי גם שלא מזכירים הבדל דרסטי בין עין ימין לעין שמאל בעיקר אצל גברים (נשים רק אצל סוזי ראיתי) פרט ל"הבוס המופנם" והנה תשובה לשתי השאלות כשסוקיון פרגיון מנסה להגדיר לעצמו עפעף כפול חחח. בואנה ורד, תגידי אין מה לחדש, תגידי את חושבת לפני שמנסחת????? חחחחחחחחח

     • אורנה

      kda
      הי בוקר טוב יקר .
      מבקשת ממך להתתמקד בעבורי בפוסט מיוחד
      על מה מדובר לגבי ספציפית .
      ממש רוצה להבין .(בפוסטים לעיל איבדתי קשב ומיקוד לתוכן המיועד לי )
      הבנתי שאת רוצה תשובה של "כן או לא "וחשוב לי
      להתיחס (במיוחד שבנתי ששחקן חשוב כל שהו מעורה בדיון) .
      מחכה לתשובתך

  • מה קודם לאמר..
   הוספת תגובה

   תודה יקרה על כל מה שאת מעלה כאן ומשתפת. וגם מודה לאורנה שבזכותה אני זוכה להיחשף לחומר שאת שולחת על JKS. החומר שאת משתפת מעניין,מרגש,מצחיק וקורע שלא לאמר מהמם. תודה תודה תודה. קוראת מה כתבתי ונראה לי לגמרי ברור. 1. כתבתי שעוד לא ניסיתי את הגילוי ההוא במחשב ההכפלות. מאמינה שבקרוב אנסה 2.איך לעז.. הבנת מדברי שאין מה לחדש לי.הרגת אותי. כנראה הייתי צריכה לכתוב ברור יותר. ככה: "את החומר האדיר שהעלית אז בריכוזי מידע עליו(שלי באופן אישי היה חשוב במיוחד)ויוכנס אולי לדף שלו(אם יהיה כזה)-יש לי. אז הדף חשוב למי שעוד לא נחשף לחומר הזה, ולכן חשוב ליצור דף(נכון?) ברור?ואת, כשיתאים תסבירי מה אמרת:)

   • ההההההה

    סוקי =כינוי לשם JUNG KEUN SUK ===
    JKS 🙂

    סוף סוף מחברת
    הגעתי בקישורים לריקודי בטן של משהי ….

    מחכה לתשובתך

    • שקלאקה הורסת אותי
     הוספת תגובה

     פעם רביעית או יותר שהכנתי לך משהו או לא לך ואת כבר על זה, הפעם מקרי כאילו לא שייך אבל ריקודי בטן ממש עכשיו באתי לסגור פינה שלהערכתי סיבכה אותנו בעבר והציתה אש וזעם כאן, לדעתי זה היה הטריגר.
     ולא, לא אלייך השאלה "כן או לא" ברוך השם ורד ענתה בבהירות גמורה.
     עמך הסליחה אמרת שקוראת הכל אז הוספתי עבורך מה שנדרש לך. מול לורד אין מה לשים דברים שמכירה או לציין הקבלה בין הופעה למשחק אז במקום לחזור פעמיים רק תוספת כמו "מקרא" עבורך שתהני יותר.
     פוסט בשבילך ניסיתי להכין כאמור וכל פעם את כבר זזה מנקודה לנקודה, לאחרונה ניחשתי שהתחפרת בהמשך דונג יי שמשתכללת כי דיי ברור שמה שכתבת הוא כמו בלוחם באק דונג סו טרם סיום -קלעתי? תקראי ותהני ביתניים כמו שאמרת שאת עושה שום שאלה מחדדת לא אכניס בפוסט שאינו נפרד וברור ייעודו. תנסו גם, בכל פוסט לא ליצור צורך בשאלה להבהרה אוקי דוקי?

     • אורנה

      1.לא ידעתי שזזה לך אשמח לקבל כל פוסט מעמיק שלך עבורי באמת בתחום הדרמות .
      2.התכוונת שהיה מקור לסיבוך בעבר שהציתה אש וזעם והייתי הטריגר
      🙂 לא ידעתי שהסתבכתי במשהו אז .מצחיק כמה שהקפדתי להתעלם מהתופעה\דרמה שהתרחשה שם..תמיד לא רואה שכאלה .
      3.כן קוראת אך לא מתערבבת בתחומי דעת שכרגע אינם מעינייניי .
      4.כן קלעת –
      חשבתי שאת מעוניינת שאשתף דעתי בדרמה נידונה …התיחסותי היתה כ20 פרקים לפני הסוף ….
      5.תודה להתחשבות .

      בהערכה

     • שקלאקה פיספסת

      1.כתבתי לך על דרמות—2. מאיפה "הייתי"=את? +לא הסתבכת רק אני אבל במתותא לא השפיע שהסתבכתי? תשובותיי הושפעו משאלות, כעת מושפעות מאז =נוגע לך/לכל אחד. המחמאות שהרעפתן כמה פעמים הדפתי? לא סוד שמעורר אנטגוניזם וצריך להיות סומא לא לראות הלימה מוחלטת ביניהן לרעל שנמשח על החיצים מילה במילה בו בזמן. נניח לזה סתם מעכיר, רק רעיון כללי לשימת לב שמקביל ללא להלבין פני חבר ברבים זה לא להאדיר.לדעתי.—3.מה שאלייך שמך בסמוך. 4 לא התכוונתי שתפרטי כשתמהתי הכיצד צופה ברגע שבאתי לענות לשאלתך מאז. לחוד ברור שמעניין תמיד וראיתי כבר ששמת שם!

 6. לצוות היקר וחברי האתר
  הוספת תגובה

  ת ו ד ה! מודה לכם המתרגמים,המנהלים והמתחזקים באהבה עצומה שיצרתם אתר שהוא מקום מרכזי לחשיפה וחוויה של עולם הקסם הדרום קוראני.. והאסייתי בכלל.
  תודה לכל החברים כאן שאוהבים ונהנים ממה שמרגש ומהנה.
  חומר רב קיים ברשת ובעוד אתרים לצפות, להקשיב וליהנות.
  אבל כאן מעבר לכמות האדירה של חומר מתורגם הוא המרכז לחוויית האהבה לקסם הזה ,שלא נגמר.
  לשחקנים/יות, לזמרים/ות, ללהקות לשפה ולביטוי היכולות הנפלא של כל אחד מהם יחד ולחוד.

  בבקשה שתפו את כולנו בחוויה שלכם.
  בתודה והוקרה-ורד.

  • זה אומר שאהבת את ההפתעה או שסתמית?
   הוספת תגובה

   ו/או שאהבת את קים בום סו?
   אגב, ראית התייחסויות לדברייך בשאלות ואצל ג'י סאנג? מספיק רק לדעת. אורנה אומרת שקוראת הכל אבל זה רק מה שיוצא, איך לא הגיבה בהשתאות כשכה אוהבת אותו?
   אורמנידה, קשה לי להאמין שאת לא מכירה LONG TIME NO SEEN תמיד נאמר לבד שקל לקלוט תרגום ונסיבות זהות.
   כשאורנה תענה אנסה לשלב ממה שוודאי ראית שפירטתי שהכנתי ולא שלחתי כי עד שמוכן היא כבר בנקודה אחרת. אולי יחדש לך קצת וגם ייתן הצצה בדרך שמדברת אליה. בינתיים לה GEhIqHmy1Vs באמת צריך תרגום כדי להתחבר לכזה דבר?? אפילו באוסף הענק לא שמתי תרגום לשירים מסדרות שתורגמו. ולך אולי תחדש הגשה מלאת הבעה גם אם פחות מדוייקת מקודמתה ht4QK0KjF6Q מי שלא ראה אפציר לא לדלג כי נשמע עוד ביצוע ולא אקלקל בפירוט מדוע…

   • איך סתמית איך??
    הוספת תגובה

    רוצה תשו' מלאה או חלקית? טוב לא אתן לך להתברבר. אענה בעצמי. רציתי לשחרר רגשי תודה עמוקים שעלו מהמכלול הקיים כאן באתר שגרם וגורם לי לחוות אהבה עצומה והנאה שלא נגמרת.זה החלקי. תשו' מלאה?נוותר. כי מה ואיך לאמר. כשיש הרבה?
    תודה על אורמנידה:).נהנית מהתקשורת המיוחדת שלך עם אורנה. שני האחרונים שמחתי מאוד שהבאת. אני איתם ועוד סדרה בעיקר מופעים ביפן וקצת קוריאה. הבלדות ועוד מה שיש שם בהופעות וחזרות דברים שהבאת אז ויוטיוב הוסיף. כרגע בלי H TEAM. תביני,זה בוקר צהרים ערב ולילה…
    ובטח שהשני מעלף! כרגיל, את תמיד מדויקת עם הכל.

    • ההפתעה, ונושא TEAM H
     הוספת תגובה

     ההפתעה – אז הצלחת להכפיל שירה כמוסבר אצל לי ג'ון קי או לא? ברור מזמן שהכל הפתעה אבל זה הדבר היחיד שאמרתי שלא אהדוף אם תשפכי תודות כי השאר רק ליקוט עבודה שאמנים עשו או מתרגמות טרחו ורק את זה המצאתי… ובתנאי שהבטחת לא סתם לפרגן אלה רק אם הוסיף לך.
     TEAM H קרה בדיוק אותו דבר כמו עם שירתו של סוקי. מאז שהסתיים הריכוז כאן באמירה שהם נפלאים בתפעול ובהכל ו"הזמרת וסוקי שרים מדוייק יותר מההופעות שלו" זה נותר בצד(יחסית) אבל כשהתחלתי להשוות ביצועים בשביל ה"מילון" זה לעבור על כולם הצריך מיקוד שימת לב האזנות חוזרות השוואות- נפלתי שוב שירי ערש זה נהייה. אין, הכינוי ישתנה לסוקי קטטוניק וגם מ-BB אי אפשר לברוח כי יחד בחבילה.
     ה"זמרת"… הטופ של הדובדבן. לא ברור איך יוטיוב עובד וכבר למדתי לחפש בויקי בכ"ז לא מצאתי זמן רב. וכשמצאתי…. אוייייי אוייייי….

     • תשובה לשאלה בשאלות

      לא הגיוני עם כמות כזו להגיד לך תחפש גרסאות ותרגום פר שיר רק לא ידעתי בזמנו שכזו כמות והנחתי שמה שמוצא חן מתמקדים אז גם לא ידעתי כמה מוצא חן, עשרות להיטים והשאר אהובים גם. סרטונים לא איכותיים שפות אסיאתיות זה לא נגמר אז בלי אינטרס חזק אי אפשר – חיפשתי תשובות איך התפתח, מול אלה שכבר היו קיימים איך הצליח לפרוץ ולבד. הביוגרפייה עוד יותר סיפור על זה עוד לא השתלטתי.מציק כי ברור הכל ולא הצלחתי לערוך בורחים לי הסרטונים מתסכל הם בראש טוב טוב אבל בורחים במדייה. הבנת שסתרת את עצמך? למי שמכיר לא נחוץ ואת משתוקקת?
      בינתיים בדקתי מה מחדש לך לתמונה כלשהי מה עולה לא רק אצלי. את הראשון היית אמורה להכיר אלה אם עצלנונית כי הפניתי בטרום סקירה (חיפוש יוטיובי ישיר, לא קישור) והשני שמחתי שחידש לך (מעלף=מחדש?)

     • ורד

      החיים מופלאים.כשמגישים לרעב עוגה,קצפת ודובדבן+ קופסת הפתעה כשהוא עדיין תקוע עם הלחם וחמאה, אז הכל נשקף מהצד בחצי עין. בהנאה מהצפוי או בסימן שאלה אם זה בר אכילה.. ומה לעשות, העיניים גדולות תמיד.כתבת למטה איך דברים מגיע זמנם -תמיד- התמיד זה השלב שאוכל להסתכל סביב ולהכיל. כרגע,זה הוא בלבד במתכונת שתארתי. יומם ולייל כמעט נונסטוף. צורך פנימי. אמרתי? שוב ושוב הקול שלו בדרכים השונות,בשירה ובדיבור.המוזיקה וביטוי רגש אנושי באמת.

     • למעיין המתגבר

      K.D.Aיקרה .נראה לי שאפשר להשוות אותך לצבי ואותי לצב. ביטויי הרצון הגדול שלי להכיר עוד ממנו ומאחרים מאפשרים לי לקבל ממך עוד שלא עומד בקנה אחד עם המצב בו נתונה. עם זאת שמחה מאוד על מאמצייך העצומים היום שבעבר גילו לי את האחד שלא אעזוב לעולם.אמרתי,הראשון כמו גם השני מוכרים הייטב מיום יום והמעלף לא מהיום אלא כבר מאז. ומה שיהיה בדף שלו כבר נמצא לא אזדקק לדף נכון? אלא רק ליכולת להכיל עוד.בוק סו נפלא! עם זאת אין לי מקום עבורו.הקול שלו מתאים לי לשירה בסדרה ולא ליוםיום שלי.וכך אחרים.

     • אורנה

      "K.D.Aיקרה .נראה לי שאפשר להשוות אותך לצבי ואותי לצב"

      תואם מצב אחד לאחד וכל המוסיף גורע

 7. קים בום סו ודואט של יונהא
  הוספת תגובה

  איך דברים מגיע זמנם תמיד…קים בום סו הכרזתי פעם שאיתו אסיים בדף שירים ואז אסכם. נקטע מכל מני סיבות.בצילומי אולפן הקלטות שהוא שר אוסט מגובלין השיר שנבלע קצת רק בגלל אוסט מדהים מדיי מקבל נוכחות אחרת yUo9WMPmEpE בדיוק מה שעשה ג'י סאנג לשיר VIOLET. בשני המקרים הסצנות עם השירים בסרטונים מדהימות ובכ"ז הביצועים הללו מהפנטים! הגיע כעת כי עלה לי שת"פ של שני אלה שהשירה שלהם בהגייה במבע וברגש מהפנטת YGxZ5DEr12A הקלטה גרועה רק עצם החיבור…
  ומה שרציתי לסכם שם – שיש שירים שמפומפמים דרך דרמות, יש קליטים משמיעה ראשונה ויש את אלה שמתגלים תמיד כהכי הכי אבל גורלם להישאר חבויים בגלל אוסט טוב מדיי, או שהשמעתם בדרמה אגבית/ברקע/חלקית.הם אוצרות. עוד ממטעמיו- מה קורה כשקוריאני שר באנגלית?האנגלית יפה יותר ומקבלת נופך אחר eX9SfxybQX0
  סאחה על הסלסולים …אך אין מה להשוות ליפי השירה בקוריאנית! אין השפה הזו זה סוף! NULv7NouPVI

  • זה שהובטח מזמן והרצף נעצר. משירים עדינים לאט לאט ליותר נוכחים ועצימים, מהדבש המתופף וסונג סאונג האון ולחברי הלהקה של הדבש הלא הם CNBLUE עם השיר הרב-שכבתי רק שברגע שהתערבב סוקי והסיט הקו הזה נעצר. עכשיו עם השיר FATHER של IN SOON I שחוזר שם הביטוי שנשמע כך KAKA-YI נזכרתי בזה UUE8_YZhmt0

 8. אורנה אנא מפענח לפוסט אחרון
  הוספת תגובה

  כותרת "שאקלית אהבתי". כלום לא הבנתי -פתחת ב"מופע יומיומי שלי" זה אמור להיות "שלו"? איכשהו הבנתי שהצלחת לקלוט חזויות- זה הדמויות השונות של סוקי? אם כך לא משנה שניסוח ומילים לא הבנתי רק אנא הקלי על הקריאה?
  אנחש שכתבת "אכן חשבתי ש…" לבדיחות הדעת מצדי לאבחונו בשל השוני הקיצוני מדמות לדמות?
  בין לענות ובין לשתף מיזמתי, בשניהם מבלבל אם אין לי שמץ מה כתבת…
  משפט אחרון לא מובן מה את שחה? איזה שם איזה הסטוריות? מדהים אבל שבדיוק התחלתי לכתוב פוסט בעקבות "תתעלמי ממחזיקים ידיים" ב BEETHOVEN להדגיש זו סדרת מופת ולא הגדרה שלי, כי שאלת פעם אם דונג יי זה רק רומניטיקה. התארך אז מחקתי ואז ראיתי שאת צופה – איך זה יכול להיות??? בקצרה יש שם אלמנטים מהיהלום שבכתר ומבאק דונג סו.

  • kda צודקת לחלוטין
   מיהרתי לעבודה והמון אותיות נשמטו עקב לחצים משתנים על המקשים ראיתי את הבעיה אך לא ניתן היה לערוך פוסט תגובה מחדש או לבטלו……סליחה

   1.אהבתי מאוד את הכינוי שאקלית שנתת בפתיחת הפוסט שלך .
   2.הגבתי לשאלה היכן ומדוע העלתי את הסרטון המשעמם על סוקי מהרשת .
   הסיבה :הדמויות ברשת מחיי היום יום ומהמופעים כולל סוקי מאוד שונות מדמותן בדרמות ההסטוריות .לי ובעיני לא הצלחתי לתאם בין דמותו של סוקי בדרמות ההסטוריות לעומת ואל דמותו במציאות …במיוחד לא ממופעי המוסיקה \שירה .
   על כן מקטעים מתוך הדמויות ששיחק חיברו אותי אישית אל הסוקי שצופה בו ביום יום שלי וקל יהיה לי לזהותו .
   3.בדקתי ונראה שכתבתי ברור ותקין.

   • בום שקלאקה, בום שקלאקה
    הוספת תגובה

    יש שיר כזה לא? זכית בכינוי גברתי!
    נונה (או צ'ינגויה מה שתבחרי) שקלאקה לא תיפטרי מזה עכשיו…אורנה WHO?
    1) מה עם דונג יי והשאר שהיה שם ששאלתי לפשרו?
    2) מה שהתארך ומחקתי -שקלטתי שכן הייתי בראש שלך כי כשראיתי "צילום" למרות שלא הוספת מילות שיוך (את והמורס שלך כמו ורד)הכנתי לך דוגמיות מוסיקה מול משחק פר שנה שתיווכחי שלא ניתן לזהות(את באשלייה כרגע שניתן) לא שלחתי כי התרשמתי ששגיתי. ואז הכנתי לך פר תגובתך מתורגמים בלבד אבל כבר גם המשמעותיים ביותר ששוזרים ביוגרפייה בשירה ושוב לא שלחתי כי התחלת להכנס לעניינים.אז מי ה"אהובים ביותר שחוברים רק למוסיקה"? העמקתי במילים ומעבר, רק שאצלי זה קודם המוסיקה. וקחי בחשבון שלו ניתן היה למצוא בקלות מה שרלוונטי לא היה עולה צורך לרכז. יש הרבה, יותר מדיי, ומפוזר ברשת

    • "דונג יי "
     ממליצה מאוד לצפות !!!
     דרמה הסטורית מרתקת מכילה אהבה מתח רב וכמובן תחחים פוליטיים .מסגרת הדרמה -התוכן המורחב הוא עלייה מהמעמד הנמוך ביותר הפורץ עולה כל המעמדות למקום הגבוה ביותר שניתן … הפעם ילדה מחברת אנשים פשוטים בת לרופא וקבוצת אנשים לוחמים המסייעת לבריחת עבדים… מקבוצה המואשמת בבגידה היא עולה וזוכה לאהבת אמת מהמלך .
     בדרך כלל עלייה מטאורית שכזזו בדרמות הסטוריות ממעמד נמוך ביותר אל הגבוה ביותר מכנה את הגיבור כ"אל "או "אלה "ומשייכת לדמות כוחות התמחות מיוחדים בתחום מסויים .(ראי אל מלחמה " "אל הים") ובדרך כלל הדרמה מתחילה בילדות או אף קודם לכן . כאן דונג יי פשוט פורצת דרך בזכות חוכמתה החן שלה.היא מסייעת מייעצת לכל המבקש והפכת לחוקרת בארמון ..
     דונג יי חווה סכנות רבות בדרך לפתרון בעיות ותככים רבים בארמון נסיונות שליטה וזכיכות דעת פוליטית של קבוצת כוח בממשלה .

     אני אוהבת כל פרק וממליצה מאוד לצפות בדרמה הזו .

    • kda יקרה

     חייתי בעולם המוסיקה שנים רבות …..לא אכנס לפאן הפרטי זה במסגרת אחרת אולי אבל יודעת במפורש שהמוח שלכם מחולק לשניים כשמקשיבים למוסיקה התוכן המילולי המילים כמו לא נשמע אולי הרמונית מתאימים למוסיקה והמוח בנה את המוסיקה ראה פרטיטורות שלמות במוחו הוסיף והעשיר את הנשמע אל הרמות הגבוהות ביותר ….כן כך זה מוסיקאים וגם הפרטי שלי ….מרגישה ורגישה מאוד לכך ..כולנו רכשנו את כליו אחרי עיבודים שונים לכל שיר ושיר הפסקנו לזכור מילים וזמרנו שרנו רק עיבודים מוסיקלים.בהערכה רבה

     • ברור שאת בראשי

      טרם סיימתי את רשימת הדרמות שהמלצת .השפעת מאוד על דרך וראיית הדרמות הניתוח שלהן כמו כן בהתמדה ובהרחבת היריעה והכי חשוב ראיית האיכותי.

     • אורנה

      אשמח לפרוש המילה :
      צ'ינגויה –
      נונה –

      אולי אאמץ שם ספרותי שכזה 🙂

     • שקלאקה - שאלתי לפשר משפט אחרון

      שלך – "אכן קודם חשבתי ש….צופה עתה בדונג יי
      מפתיע שאת לא מהחופרות בדרמות ההסטוריות עם כל הידע שלך חשבתי שאת מכאן יודעת את כל השם" תוך פליאה שבאתי לכתוב על דונג יי ששאלת מזמן ובדיוק ציינת אך השאר לא ברור. לא בכוונה שתפרטי כאן על דונג יי (ומעל 10 השורות…) יש שם איך להגיב כבר בלי רישום, תיסכל שהחלפת ממשק העלימה תגובתך?
      2)צידי מוח בדיון סוקי במהמר המלכותי. אצלו אי אפשר לשכוח מילים- חלק ביוגרפייה וחלק עמוקות כחץ ללב. הגדרתי כשקול מבחינתי לכל העולם הקוריאני גם בהיקף החומר שכדי להתמודד התחלתי לסווג, לא עדיף לך לנצל כמו בתכנים? הם ממודרים באתרים שאחרי רשימות ריכזתי שיטות חיפוש – שלו מפוזר. למה להתברבר כשיש חומר נהדר ורלוונטי(במבט כדרמה מעוגנת)?

     • צ'ינגו=חבר צ'ינגויה כנראה חברה

      אוני ששכחתי להוסיף לבחירתך, אחות גדולה כשאומרת את זה בחורה
      נונה כשאומר את זה בחור.שניהם זה ביולוגית או ככינוי, כמו אורבוני בעידן "שלך" חחח כשאומרת את זה בחורה לבחור מעל לגילה (דונג יי לסאמצ'ון למשל) לכן בהמשך תראי שיש מי שדורש הבהרה שנחוצה לו אם זה ביולוגי…
      OPPA זה המודרני של אורבוני שכנראה את בעידן ההסטורי לכן לא הכרת גם את השאר חחח בינתיים נותרת עם כינוי שקלאקה חחחחחח
      אני עניתי, אשמח שתעני סופסוף על המשפט העלום

     • אורנה

      מצחיקה .
      נסיים תשדיר זה .
      במשפט שהבאת ציטוטו הכה בלתי נהיר פשוט חברו להם שני משפטים שאינם קשורים אחד לשני הן בתוכן והן ברקע עם 3 נקודות באמצע :).
      את דונג יי הכנסתי כדי להראות עד כמה הדרמות ההסטוריות שהומלצו על ידך עוברות דרכי לעומק .
      כמו כן בתגובה לעובדה שהעלית שאת מגיעה אל השחקנים דווקא בהשפעת\מתחום המוסיקה ציינתי את הידע הרב שלך בתחום הדרמות ההסטוריות …..זהו .

     • כמו כולם הדרמות היו שער להכל

      לא הגעתי לשחקנים ממוזיקה אלה כמוך כמו וורד כמו כל אחד אחר כאן קודם הדרמות והן פתחו שער למוסיקה.רק שברגע שהגיע סוקי (בעצם אחרי לא מייד) זה כמו חור תולעת והדלת חזרה נעלמה חחחח
      דונג יי הייתי רואה פירוט בדף הדרמה עובדה שראיתי ששאלת שם כשהיה ממשק פר משתמש. להבא שימי כאן רק איזכור טוף? ככה אנחנו עושים עם שאר הדרמות שיש להן עמוד ובפרט כשהן לא מאתר זה, בעבר לא הייתה בעייה להאריך ובדיון על רשימות מרוכזות לא היה אפשרי להתפצל ולהגיד לכו תראו אחת אחת(ולרשימות הייתה מטרה זמנית אז זה הצדיק), גם היה צורך ברישום כדי להגיב שם, כעת זה לא כך.

 9. הרענון יצריך פוסטים נפרדים
  הוספת תגובה

  2 השרשורים האחרונים מראים שרק פוסט חדש יאפשר רציפות כי ברענון דף רואים רק למעלה. אולי יצליחו לעשות מה שעשו בשאלות שכל דבר רק שורה שנפתחת.
  אז רק ראיתי מה שורד כתבה הנה בעיניים עצומות רצוי מאוד אזניות כי ההתחלה ליטוף לאזניים (אח"כ מתגבר, חבל אבל עדיין יפפפפפפפייפה) FlFlnLA2iTQ
  ********* ויש תרגום ********** ק-קט-קטנ-קטנטן אבל יש
  ה"מילון" לא פוסט אלה מסודר כל שיר זה שורה (כמו רשומה) מקומו ככפתור או קישור. מצחיק חשבתי שזה יהיה הסוף אם בכלל אצליח ובשביל להתמצא יצא שזה הראשון שהשתלטתי כי אין עריכת טקסט רק נתונים ש"מתפקדים" במקומם (זה כולל זיהוי כל דבר ממתי). ותהפכי "נזהרת", ל"מתחשבת" כי העניין ההוא מעורר חלחלה לעומת האתר שמעורר כבוד!

  • ורד-זו תקלה במע' שליחת הודעות
   הוספת תגובה

   מזה זמן מה,קיימת תקלה במע'. כשנכנסים לתגובה מתגובות אחרונות.בחלק,זה מביא אותך ישר לדף ולתגובה שבוחרים לקרוא. ובהרבה אחרים כולל כאן,דף בקשות, דף שאלות וכמה דפי סדרות וסרטים,זה מביא אותך אמנם לדף,אבל צריך לרענן אותו בכדי להגיע להודעה וגם אז, צריך לגלול ולחפש אותה. זו תקלה בעיני כי בדפים אחרים זה תקין. בקשתי בזמנו שיבדקו ואלה ענתה שזה בבירור.under one umbrellaהשיר ביפנית מכירה מקסים שומעת הרבה. ומאז האוזניות הכל איתם תמיד!וזקוקה מאוד לתוצ'העבו' שעשית לכל המכלול. תגובה בג'י סונג. מרגש התהליך של אורנה.

   • UMBRELLA +OZAKI
    הוספת תגובה

    UMBRELLA הנחתי שמכירה רק פה הנמוכים חביבייך בולטים מביצוע נוסף (אחד*) ומהקלטה (ב KAZE רק בהקלטה נמוכים וקסם אחר ב2 לייב). שוב השונות באותו אהבה עמוקה- אני לא התחברתי בהתחלה, מפריע אנפוף שבשני אין אבל הנמוכים שברו אותי פה. ממש רוצה ללמוד לחתוך סרטונים למה שטוב לי,בווליום שאני רוצה נמוכים הגבוה מפריע אי אפשר לופים!
    * לי יותר ב"אוסף" לא אומר שאין לך דברים שלי אין. ואנא בלי ספונטני אם תצליחי -לא תמיד מצליח לי אך כמה זמן המתנתי להפתעת המוסיקה הפוך מספונטני: KAZE אמרתי בזמנו קשור כי יש בסופו הכפלות של השירה. אם את במקום כמו שלי תתלהבי כמוני זה נכתב אצל לי ג'ון קי מזמן.אם יש לך תוכנות והתעסקת לא חידשתי. אני בהתלהבות מזה אף שטרחני, על OZAKI ליישם זה כבר לעוף לרקיע אחר. איזה נשמה, הוא ילד בקישור שכתוב "לא נקי",לא בטוח אולי 25 רק העיניים וההבעות…שיר מ-83 הוא בן 18 פרץ זה לא כמו היום שאיידולים עפים אל על בגילאים אלה, לאמן יוצר לוקח זמן להגיע לקהל כזה. לא בדקתי כעת אבל יש סרטון 83

    • עדכון חלקי
     הוספת תגובה

     1.אין לי ולא התעסקתי בתוכנות. עם זאת במשפחה יש מוזיקאים2.בשונה ממה שזכור לך, הוא מעולם לא היה בטופ עולם המשחק אצלי.הכרתי אותו דרך כמה סרטים שגרמו לאהוב ולהתחבר לאדם מעל לכישורי המשחק ורציתי עוד. למוזיקה שהגעתי דרכך מחוברת כבר כצורך נפשי שמלווה אותי לעיתים שעות כל יום 3.בזמנו בררתי והתרשמתי ממכלול שהבאת וממה שעלה מעצמו ביוטיוב. אין לי אוספים לשמיעה. הם נוצרו דרך יוטיוב מתוך שמיעה חוזרת וכשמגיע עוד ומקשיבה זה מתווסף. ולמרות שמעריכה ונהנית מכל המוכשרים, האחד שיכולה ורוצה היום לשמוע זה הוא.

 10. ורד-לאורנה ולמי שמתעניין
  הוספת תגובה

  סוקי =כינוי לשם JUNG KEUN SUK זמר שחקן קוראני מוכשר ברמות על. ראשי תיבות שמו הוא JKS ג'אנג קאון סוק.
  מידע נוסף עליו עד ובתקווה שיפתחו באתר דף זמר עבורו ב"שירים"–זמרים.(אני מודה, אני מאוהבת בו כאדם ובשירתו).
  ניתן למצוא ביוטיוב ובאינטרנט הכוללים כמות אינסופית של חומר.
  בנוסף ובעיקר, הוכן ושותף כאן ע"י KDA(במאמץ לא קטן ונמצא בגלילת הדף אחורה), קבצי מידע מסודרים בעלי ערך רב לכניסה לעולמו והכרת שירתו והתפתחותו רבת השנים.
  כשמכירים אותו, מבינים שלא סתם קראו וקוראים לו נסיך.

  • סוקי =כינוי לשם JUNG KEUN SUK

   תודה להכל עכשיו אדע את מי עלי לזהות
   אתחבר למידע

   איזו טרגדיה ?

   • סוקיhttps://en.wikipedia.org/wiki/Jang_Keun-suk

    כאן מקבץ מתוך דרמותhttps://www.youtube.com/watch?v=purGd9eYayU

    וכאן סרטון רצף קורורת חייםhttps://www.youtube.com/watch?v=rVlxUQyTMew כולי תקווה שהקישורים לא יימחקו שוב.

    תודה kda וורד ובכלל להתמדה ובכלל אוהבת

    • את מתחילה לגרד את הקרחון
     הוספת תגובה

     אותי עניין קודם המוסיקה כי אהבתי כמות שירים שלו יותר משל כל אחד ואחת אחרים. חקרתי בהתחלה רק כי הוגדר כנסיך אסיה וכמרכז הגל הקוריאני, בהמשך בשל ההלם מהכמות שמייצר. בכלל, מחפשים מידע כזה רק אחרי שמתרשמים מיצירה ורוצים להבין איך צמח, לא? כך שסרטוני "רכילות" לא עניינו אבל בהם בסוף מצאתי כמה תשובות. הסרטון רחחחחחחוק מהגדרת קו"ח במובן ביוגרפייה. גם מה ששיתפתי רחוק והתרכז במוסיקה. ביוגרפייה שלו נושקת להכל אך לקח חודשים לגבש מפירורים. חשוב אם את רוצה לחפש בדרכך, שתיתקלי גם בפאשלות,לי זה גרם פעם להניח הכל בצד עד שורד העירה את זה והפילה אותי להתמכרות קטטונית. זה גם מה שגרם לחקור איך הצליח כ"כ כשהיו כגון BIGBANG, CNBLUE שאי אפשר לדמיין מזייפים או מפשלים בפיפס. ויצא שזה מה שהכי מעניין בו, הקשר עם הקהל. מעבר לקול אדיר

  • זמרים וזמרות
   הוספת תגובה

   1) Yutaka Ozaki היפני והטרגדייה- אם לא רואים בקישורים כאן אז בבקשות תרגום.
   2) IN SOON I הקוריאנית, האישיות- בתגובות לשיר FATHER, הוספתי שם שמה שניתן יהיה למצוא בעתיד ובגלל בעיית רענון הדף יותר קשה למצוא את החדשות בתוך שרשור אז אשאל, האם החיבור לאיזכור ב"חבר מושלם" נקרא שם? אגב, "כלת הזהב" ממש סיפור כשלה כולל הפעולה לתיקון חברתי בסוף.
   3) ג'י סאנג – ורד אם את בתפקוד רגיל לא ראית תוספת בדף שלו… בהזדמנות זו כבר הדבקתי גם לסונג סאונג האון כינוי !SONG SING ON בתקווה שישיר יותר
   4)סוקי – ורד אומרת שיצאת מגבולות היוטיוב? הגעת לויקיפדייה (האנגלית הרגילה)? אפילו בול הוצא לכבודו ביפן. להפתעתי יותר מידע שם גם על OZAKI

   • 1.הזמר היפני Yutaka Ozaki אכן טרגדיה מתנגן ברקע -מדהים .אכניס לאוסף קראתי אודתיו עתה וכן באנגלית אין מידע בעברית .

    2. IN SOON I לא מכירה בכלל מוסיקאים קוריאניים או מהמזרח כנראה אתחיל .
    3.תגובה לורד נראה ששתיכן בעומק הקורה ומידע רב שאיני מעורה בו עדיין כנראה עכב הזמן הקצר יחסית שמעורה באתר ובקולנוע הקוריאני ….
    4.כן המידע אודות סוקי=Jang_Keun-suk הנו מהוויקיפדיה ומידע אחר באנגלית פשוטה ועכשווית .
    סוף סוף

    תודה

    • מדהים איך כל אחד נמשך לרובד אחר
     הוספת תגובה

     לורד סוקי במרום פודיום השחקנים, לי רק המוסיקה(אהבתי מאוד ב"מרי" ונפלתי רק בתקופתי של"גשם אהבה" ואז התחלתי לחפש עוד מוסיקה אח"כ לחקור עליו עד שכבר השתגעתי מהמוסיקה שלו לגמרי והוא גם שיעור באהבת אדם) אצלך קודם קורותיו, אילו הבדלי גישה…
     1) OZAKI שיתפתי שבשמיעה ראשונה "לא נקי" אבל עמדו לי השערות, כנראה ככה נשמעת נשמה כששרה, לא מדיד במדדים גשמיים.אם תתעמקי תראי שגם משתעשע על הבמה ומשחק, לפחות הספיק למצות ולחוות, התחתן צעיר ועשה ילד(ראית שממשיך אותו?)
     2+3)עכשיו רק גיליתי OZAKI+SOON I כשקלטתי שצריך לבדוק כל מה שסוקי נגע. ותראי תאריכים בדף שירים הכל לא מזמן וב"נובלה" עליו בשיתוף תראי שבתחילה לא היו אפילו אוסטים עם הדרמות. את לא באיחור רק לא קוראת מה שיש, נו נו נו חחח

     • לך kda

      כן kda
      אכן לא קוראת בהעמקה …… צופה בדרמות הסטוריות מעדיפה מעוגנות בכתובים אבל גם דדרמות מהמיתולוגיות עושות לי את זה וכמובן בשילוב אחרות להקלה וגוון ……….אולי פעם (3 שנים ואכסה הרוב שלעי"ל )…….אמשיך למוסיקה.—הבעיה כאן היא אי הבנת התוכן המילולי .עבורי המילים הם ואליהם חוברת לרוב .בניגוד ליקרים רבים יקרים לי מאוד החוברים למוסיקה בלבד….

     • הבנתי, פספסתי את הראש שלך

      אם קוראת לא בהעמקה כוונתך כאן בשיתוף ואז לשאול על משהו שנכתב, זה לא כ"כ הוגן פויה לך חח
      התבלבלתי אבל, כי את דווקא מכסה קריאה מהר ממני כשמדובר במקורות ואפילו באנגלית. המשיכה שלך לתיעוד ועיגון כנראה חזקה ואני כל הזמן התקבעתי על המוסיקה(והשואו והריקוד והכל אצלו מדהים ברמות על) ותמיד בחרתי סרטון ביצוע טוב על פני מתורגם כשאין מקום להכל.
      באשר למילים, בעבורי השירה היא ככלי נגינה. לאחר מכן אעיף מבט במילים לדעת בכללי ולאחרונה בלבד נכנסתי ממש למילה מילה אצל סוקי וכמובן שגיליתי נפלאות במקומות הכי לא צפויים (TEAM H).
      אבל הוא חייזר אז זה לא מיתולוגי? חחחחחחחח

     • הפרוייקט כשיסתיים=עיגון מוחלט

      לאגדה,תופעה, לא משנה מה השם של הדבר הזה, העיקר שהוא ברוך השם חי ובועט! נעשה כך – כל שיר שנשמע לך, תאספי קיצורי קישורים זה לא תופס הרבה שורות ואשיב זהה מתורגם. בכ"ז זה מעל 100 שירים שעשרות מהם להיטים וכמעט כולם אהובים, בחלק כמה ביצועים עניינו אותי כך שלא צחוק הכמות לא הייתה ברירה לרשום מסודר.
      OZAKI הסתדרת מצאת מתורגם? או שאמרת מתנגן ברקע שכפי שחשתי זה משהו אחר, קולה של נשמה? התרגום כש-SSH שר איננו המקור, רחוק ממש, זו גירסה קוריאנית. דבי גיבסון שרה באנגלית מילה במילה נאמן למקור אמנם ע"ח זרימה וחריזה אבל כטריביוט מלא כבוד ליוצר וסוקי שר ביפנית מתורגם נאמן למקור.

     • אורנה

      kdaיקרה .

      כנראה לא דייקתי בכתיבה .כרגע מאוד מתמקדת בדרמות ובסרטים ההסטוריים .כשהדיוק עוסק בכך מעמיקה מאוד מאוד וחופרת ועדיין ממצא כל מילה שאמרת ורשמת והמלצת ובכלל כפי שאת יודעת ………טרם חוברת למוסיקה או לזמרים או לאיידולים שם מרפרפת.המצחיק הוא שקוראת כל תגובה בכל מקום שלך ושל וורד בכל נושא…עדיין נהנית מכל שאתן כותבות. מי כמוך יודעת כמה השפעת עלי בתחום הצפייה התגובות וההתייחסות לדרמות ולמתרגמות .
      ביי

     • דווקא הבהרת

      עניתי שאם וכאשר תאספי שירים שיעניינו אותך אשיב מתורגם והוספתי שכשזה יסתיים יהיה הסטורי מעוגן כלבבך:"משלח יד" שנכנס לנבכי היצירה, הגבלות חברתיות, תיקון לקידום חברתי(WINGS ועוד) והיבטים לרקע המקצועי שלך. הרוב שזור בשירים. כתופעה חברתית הזוי מה שגרם ליפנים, לעבור מאיפוק יתר לשחרור מולו כפי שלא הכירו ולמשהו שמזכיר "הקרב על המילקי".גם ניתוח ביולוגי-מדעי של שירה כזו והשפעתה על קהל. הנה התייחסתי כדרמה/סרט והבנת שלא בכדי תפס אצלי כזה נפח כשהסטוריות בסגנון תמיד היו בראש מעייניי. בינתיים נשמע שיתאים לך רק התיעודי שמקיף חלק ונוגע בפרטי פרטים

 11. Yutaka Ozaki - חוקן דמעות
  הוספת תגובה

  בנסיון למצוא מקור קאבר תמים למראה ששרים סוקי וסונג סאונג האון וידיעה שסוקי לא יעשה קאבר סתם, הגעתי לביצוע youtube.com/watch?v=aK80rEGhdxE ומשם watch?v=gqdQy6pyCy4 שבפרטים Released: 2000 אז זה מקור, לא? הציק לי, זכרתי ממזמן ציון שנה ממילניום קודם, לא מצאתי על הבחור הרים וגבעות (סוקי צריך סיבה) המשכתי לחפש לשווא. ואז…מי שרוצה ניקוי בקיטור לתעלות הדמעות שימשיך… עלה watch?v=C11_V5TW3ds לא נקי ומדוייק כאלופי השירה הנ"ל אבל עמדו לי השערות והבנתי שיש פה משהו…גם מרשה לעצמו בגופייה לשיר נטו הבעה ע"ח ליטוש ויש לו קהל עצום – חייב להיות משהו. איכות הסרטון לא מסגירה ממתי…ואת הטרגדיה…זה watch?v=QnoA44MP7yE כבר שופך דמעות

  • ורד - לK.D.A היקרה
   הוספת תגובה

   פתחת -"בניסיון למצוא מקור תמים למראה ששרים סוקי וסונג סאונג האון"…. איפה, מתי, חיבור שלא היה עולה על דעתי כמובן. מאיפה זה..?? לכתוב את זה בלי הפניה??
   זה יפה ככה לעורר את סקרנותי?…

   • שרים לחוד. שניהם עשו קאבר
    הוספת תגובה

    וזה אחד הדברים הראשונים שעולים כשרושמים SONG SEUNG HEON – SONGS, ככה שאת היית אמורה להכיר. לגבי הפוסט שכמובן לכל קורא, הוא הפנייה בפני עצמו מפני שיש שם השיר אז נותר רק לרשום אותו ואת שם הזמר. תם עידן הלפרט הכל-רציתי גם על השיר להרחיב והבנתי שאמנם שיתוף חוייה זה כיף אבל באותה מידה שיתוף השירים בלבד משאיר לכל אחד לחוות בעצמו ומי שרוצה ישתף. בכל מקרה פירטתי תהליך גילוי ולא רק את האחרון. גם ברגע שמעלים את הדבר הזה מגלים המון קאברים. מביגבנג כולל שימוש בדרמה (שלא הבנתי איזו) ועד אמריקה.

   • אה, SSH וסוקי - חיברו אותם פעם!
    הוספת תגובה

    את כל כך רוצה? אבל זה אוסף איידולים ושחקני על "שלא מהעולם הזה" תרתי משמע… אל תגידי שלא הזהרתי youtube.com/watch?v=XHyatjbhnQc אגב, אחת תופסת נוכחות מול כל אלה בלי למצמץ ומתבקש לציין שהפליאה היא כי הם גברים. אצלי כבכל העולם אם איני טועה, נשים הן הדיוות ובטופ הפופולריות, מהממות בשירתן גברים ונשים, גם בריקוד, משחק ובכלל המראה והנוכחות. לקוריאנים גברים כאלה כבר מלי ג'ון קי, סאנג צ'ול עם SSH יחד בממזרח לעדן שעדיין פופ וסוקי הנחית מכה סופית ופתח שער לכל מוסיקה +לתגליות בכל שת"פ/קאבר. ליפני האגדי מה הסיכוי שנגיע? בשת"פ לצדקה v=WEvbj4CwNMk זמרת אדירה v=Zpm2Xdnmf8E שלמרות שהופיעה בתכנית שנברתי Fantastic Duo לא הכרתי. מישהו הכיר והשיר שם בתרגום לעברית, עוד חוקן דמעות – ובתגובות האדם הענק שהיא…

    • בוקר טוב.

     בבקשה בבקשה תכתבו שוב במדוייק מיהו "סוקי" ןאפ אפשר קישור
     לשם ולצילום .ממש לא הצלחתי לקשר …..
     שבת שלום עוקבת .

     • אורנה, הלכת לאיבוד?

      1) למשל יאו ג'ין גו (ב"ילד מפלצת") כתבת שלא אליו התכוונת אבל לא ציינת למי כן. כשאת לא מפרטת ואכלול כל אפשרות בתשובה, אאריך מרצון טוב – הופכים זאת ל"השתלטות עויינת" שאף שאמרת שמתעלמת מהמסביב זה בלשון המעטה לא נעים. חשוב מכך -האתר עבר מ"שמחים לפעילות הענפה אבל לפצל תגובות ארוכות" בשל קשיים טכניים לבקשה ברורה לקצר אז ברור שנכבד. פרטי מעט ואז אוכל לענות ממוקד. באותו עניין ורד יכולה לדעתי לכוון אותך לא ללכת לאיבוד, זה תהליך ולא בטוח שתרצה להתחיל כי עלול לחשוף אותה להתקפות רק בטוח שלא טוב שאדם אחד יענה וככל שיענו יותר אנשים זה יתאזן. לורד גם יש יכולת שלא ניחנתי בה לנסח בפוסט אחד את כל העניין איך לא ללכת לאיבוד.

     • אורנה - 2) סוקי - גם איבדת

      למרות שאמרת שאהבת את עולמו המרתק (הפוסטים, כולל שלך, ב"מהמר המלכותי") וזה מאוד מובן כי גם היום קשה לי למצוא קשר בין הדמויות שלו זה בשבילי כמה אנשים עם אותו שם חחח והכי חשוב שאת מכירה CTRL+F ותמיד אקפיד על אותם מושגים שכל אחד יוכל למצוא את המידע הקודם בדפי השיתוף. יש כאן ים מידע עליו לא לעניין לחזור אלה היכן שטעיתי לגביו בדרך כשבחנתי, הרוב מסודר ומרוכז בנובלה הכי ארוכה כאן כי הוא תופעה שאין שנייה לה, הכוח המניע הכי חזק בגל הקוריאני ועוד לבדו SHIFTED את כל הדבר הזה לכיוונים חדשים וזו ממש לא הגדרה שלי! ולא הבנתי מה פשר "צילום" שכתבת.

     • אורנה

      לכם ורד וkda
      מבקשת רק הגדרה כמעט מילונית

      סוקי = ??? שם באותיות אנגלית

      (השיום בעברית מוביל אותי לעשרה שחקנים בעלי חזות דומה ודרמות שונות )

      תודה מראש

    • אינסוף תודה והערכה
     הוספת תגובה

     לך K.D.A על נכונותך לשתף את כולם במאגרי המיידע המדהימים שאת צוברת. זה לא מובן מאליו.
     התפקוד היום בדף שיתוף ברור לי. שבת שלום לך ולכולם.

     • "מאגר מידע" מעל 100 שירים

      על ביצועיהם,שיוכם ותרגומם,"מילון",לא בדיוק נכונות לשתף, הכנתי לי מה בעייה לשתף? רק מקום. 9 וחצי אלבומים+"כל מני" כש TEAM H קודם עלו גסויות אך היצירה כולה מעלפת נדיר גסויות! שני גאונים יחד שלם שעולה ע"ס חלקיו.
      מוסיקאי אגדי יפני וזמרת-אישיות ענקית (סביר ש"חבר מושלם" פ 24 ד 37:42 שלט כניסה לבי"ס אותו פרוייקט WINGS) רק גיליתי ומרגש ברור שאשתף,תרבות קוריאה ויפן פר אקסלנס!
      וסוקי-SSH בגירסה 2013 SSH יותר נוכח+2 נשים מ-ה-מ-מ-ו-ת, מ-ל-כ-ו-ת! כשסוקי לא משנה כמה ומי ענקים שמשתתפים תמיד בפרונט. היה בטופ של הטופ עד המשך 2014 ש"הודח" ממעמדו בכוח,נעלם מעוד גרסאות.

    • שמה IN SOON I
     הוספת תגובה

     והסיפור שלה בתגובות לביצוע בפנטסטיק דואו שאמור לעלות לצד עם הקישור הקודם r7B_9-rj9bI

   • ורד
    הוספת תגובה

    הגבתי ספונטנית כנראה משמחה לראות שהעלית פוסט. רק שזו תגובה שהיתה מתאימה יותר להודעה שהוא ״מגיע להופעה בארץ״.. חחח מה שעוד לא קורה. ישר אחרי, חיפשתי ואז מצאתי כבר את הסרטון הפרסומי עם גדולי קוריאה. למחרת הצגת אותו. אמרתי אז שאנחנו מסונכרנות. מה שכן, אודה שכמו שכבר אמרתי בעבר,כשאת כותבת, אני רואה הכל ומקשיבה לכל בדרך הנכונה לי בעצימת עיניים בכדי להתרשם מהשירה והמוזיקה בלי התניית העיניים או מילים ותרגומים . שמקומם היום נעשה חשוב אחרי הקשבה של מאות רבות של פעמים לכל שיר מסט די מוגבל ואהוב מאוד.רחוקה עדיין מה100שציינת ולכן כל מה שהמשכת צריך לעלות על הכתב באתר במרוכז אחרי בקשה והסכמה של הצוות כמובן. מחכה לזה בכליון עיניים. אמן שכך גם יהיה. יש לי המון מה לאמר לך אבל כמו שהבנת אז ,לא מעיזה יותר. כותבת כאן ועונה קצר למרות שרוצה יותר. שומרת ונזהרת.

 12. צוות יקר
  וכל החברים המתעניינים
  וודאי המשדרגים עבור הכלל
  את איכויות ותכני הצפייה …..חברי לדרך

  מברכת את כולנו ואתכם במיוחד
  להשבת מדור שיתוף
  תודה
  בהערכה רבה

  • אז מה דעתך לשתף?
   הוספת תגובה

   האם מצאת מבוקשך (SSH) בדף השירים מדרמות? מאז, בגלל חיפושים באמצעות כיתוב אסיאתי שפרוייקט שהתעמקתי בו הצריך, עלו עוד שלו ושל אחרים, שפעם כשממש חיפשתי "ממוקד" שירים שלו, לא עלו. מי שאין לו דף משלו וזה לא שיר מדרמה – אז זה כאן.
   youtube.com/watch?v=dmH-ZZRc2_4 ואם תחפשי לפי שם השיר תגיעי לקאבר מהמם שהוא עשה לשיר אחר בעל אותו שם. בלייב!

   • תודה לכן לך kda

    התשובה של השירים אינה מסייעתלזיהוי מדוייק של סוקי
    כיון שמופיעים שם 5 או יותר בנים ואיני יודעת מיהו מביניהם
    ולצערי מזהה את הסוקי המדוייק .
    לכן מבקשת ממש ברשותכן

    מבקשת רק את שמו באנגלית
    השם המדוייק בלועזית של סוקי

    תודה

   • עכשיו מבינה

    לצערי באתר השם לא עולה בשום דרך
    לא כדראמות סרטים או שירים

    מעריכה תודה

    • תשובה לאורנה
     הוספת תגובה

     הבעייה שגם בלועזית יש כמה דרכים לאיית. לכן הפניתי אותך לדף של המהמר המלכותי שם כבר הצלחת לזהות בעבר. מאחר והוא זכה בפרס משמעותי על משחקו שם ולא היה דף שיתוף פעיל, ריכוז פעילותו המוסיקלית שם ובסרטונים משם תראי שכל פעם כתוב אחרת. בכל מקרה הוא תמיד זה שהמצלמה יותר, או רק עליו.
     לא הבנתי בדיוק למה התכוונת בדיוק ב"תשובה של השירים" אבל קשה לזהות את סוקי בכל מקרה. גם לא הבנתי אם מצאת מה שביקשת על SSH – סונג סאונג האון. לגבי "לא עולה באתר בשום אופן", דובר על חיפוש בדפי השיתוף ובדף השירים, באמצעות CTRL+F שגם אמרת שכבר מכירה, לא חיפוש מתיבת החיפוש כשבאתר לא תמיד רשום שמות שחקנים ולא מאויית זהה כשרשום.

     • הכל את קבלת הפרס את ראיון המתן בסתר שלו המדהים הזה וגם את השירים ……הבעיה הוא נראה שונה לחלוטין בכל מקום ולא הצלחתי לזהות את דמותו בדרמות .וחששתי שלא מתייחסת ללדמות המשמעותית שכונתה לסוקי הכה אהוב …במיוחד ההסטוריות .עכשיו הכל מתחבר לי
      שירים רבים שלו באנגלית וכמובן מתוקים אנגלית ברורה שלמד בניוזילנד ……..כן בהחלט אוהבת אותו ….אפילו מאוד בטוח לא כמוכן אבל הוא מקסים בדרמות בהן צופה בו .נמסה .
      גכן בהחלט בעיית איות השם הן בלועזית והן בעברית לא סייעה בעדי .זהו עתה הכל סגור .
      בהערכה

     • אורנה שאקלית את בספיגת מידע

      מה שאת אחרים מייבש את סופגת בקלות ולהיפך. להערכתי תתחברי אליו עמוק מכולנו בשל הרקע שלך בפרט כשתיווכחי מה עבר, למה מתנהג כפי שמתנהג ואיך מתמודד עם משברים, עברו עליו כמה לא פשוטים גם כמעט חיסלו אותו…גרמו לקפצון-מרקד-בוסט-תשומי-יוצר-נונסטופ הזה להסתגר לתקופה! תימסי טוטאלית כי את הרגישה מכולנו לניואנסים כאלה. שיגע אותי שלא הבנתי אותך אבל לפחות כן הבנתי מהתחלה את כל הניסוחים העלומים שלך בנושא שזה לגמרי הבעייה איתו שהוא יצפאן, זיקית. נראלי לא אבחנו אותו נכון חחח מישהי שמוערכת בעיני העירה לי כאן להיזהר בניסוחים בכפר הגלובלי אבל עם עוצמת ההערכה והכבוד שלי כלפיו אני לא רואה סיכוי למשמעות שלילית וחוצמיזה הכינוי שלו שמשתמש בו רשמית PSYCO אז הכל מותר!

     • אליי כאמור לא דיבר משחק

      משהו דפוק אצלי כל מי שאוהב אותו מת על המשחק ומי שלא הכיר מתאהב מהמשחק,במאים אוהבים לעבוד איתו וזכה בפרסים שלא נמנו באסייויקי.נראה שרק אני השתגעתי רק מהמוסיקה, או מתים עליו או לא מכירים או לא התחברו. תורגמו HWANG JIN YI הסטורית סרט "תינוק ואני" (שאלי בקבוצת בקי)שנמרחתי לא ממנו ומאחרי הקלעים לגמרי כן. מאיפה הבאת סרטון משעמם פחד לא ראיתי כזה שעמום שהצליחו לעשות מדרמות מקסימות! חסר קטעים? גם מוסיקה מייבשת מה זה זה? אם מסתדר לך אנגלית ראית שם דרמת מופת BEETHOVEN (מופת! התעלמי ממחזיקים ידיים!)התחננתי לתרגום, מוסיקה קלאסית ותפקיד גורלי שביוגרפייה+מקצועי(משבר ראשון) גרמו לבחור "על פני" בנים על פני פרחים(!!) בצעד נכון. הכי אומרים משחק עיניים+הבעה בקצר שהשתתף בתסריט ובחירת לוקיישנים ומשחק לבד-BUDAPEST ביוטיוב וקצרצר כנער LUCKY TEN שניהם מעט מלל

     • הכל כמובן ברשת וחיפשתי מידע מקשר בין המופע יומיומי שלי שדי שכיח במופעים דומים בסרטים\דרמות במקביל\לעומת המופע שלו בהסטורי ……אשר גם שם המופעים די חופפים ….לכן סרטון החזויות שלו מהדרמות הוא הוא שחיבר אותי לשחק במכלול 🙂

      אכן קודם חשבתי ש….צופה עתה בדונג יי
      מפתיע שאת לא מהחופרות בדרמות ההסטוריות עם כל הידע שלך חשבתי שאת מכאן יודעת את כל השם .
      מתחפרת מחדש

 13. שלום לכן חובבות חובבים דרמות קוראניות קיי פופ איידולים וקימסמואל.. מכיוון שיש הרבה מה לשתף ממה שיש פה באתר אבל מצד שני זה מעמיס על האתר אשמח אם תצטרפו לקבוצת וואצאפ https://chat.whatsapp.com/Bc2gI7b0J9PCFtT9bcKtwN

  • יו איזה מותק
   הוספת תגובה

   אני כידוע לך ממש לא בניסוחים כאלה בד"כ. מאז שמישהי הציעה כאן וואטסאפ והעברתי לך, אולי לא בדיוק התאים לך ופתחת או מצאת אחר איזה יופי לכם! לי אישית לא מתאים כי אני יותר בעניין של נתונים יבשים ושכולם יוכלו לראות. מרובעות כזו חחח… חוץ ממקרה אחד שנשפכתי טוטאלית מעבר לנתונים עצמם אבל גם זה הרבה כי ההתמודדות עם הכמות שאבה אותי.מה שרציתי להגיד לך, אולי לא ראית שכשדיברת על השפה הקוריאנית המתנגנת עניתי שכתבתי כשהשיתוף נולד אם מעניין אותך תציצי לפני שייעלם. ניסיתי בזמנו להגדיר מהתבוננות בפרטים שיכלתי לזהות ועכשיו בדף "מילים מדרמות" מישהי כתבה מקצועי. כששקעתי לתוך המוסיקה שלהם והכרת ההגייה הרבה יותר, ברור לי שהצלילים הכי יפים שאדם יכול להפיק, כמו שיעשו אמני ווקאל אבל אצל הקוריאנים זו השפה עצמה. שפה משגעת!

  • kimsamuel-לבקי
   הוספת תגובה

   היי בקי אשמח להצטרף לקבוצה אז אם תוכלי לשלוח מס פון או משו כי הקישור הזה
   אני רואה אותו רק דרך המחשב ויש לי בפון ווצ1אפ וזה לא נפתח לי דרך המחשב

השאר תגובה