קטעים מתורגמים מתוך תכניות בידור

בדף זה תוכלו לצפות במגוון מערכונים מתורגמים מתכניות שונות, חלקן חד פעמיות וחלקן מתמשכות.

==================================================================

 

וואנה וואן חבר בשלוש שניות פאק ג'י הון – בתרגומה של סמדר

היויאון הערפדית – בתרגומה של סמדר

פרודיה שרלוק הולמס – בתרגומה של סמדר

חבר בשלוש שניות B1A4 BARO – בתרגומה של סמדר

חבר בשלוש שניות B1A4 – בתרגומה של סמדר

קרב הריקודים – בתרגומה של סמדר

דוקטור סטריינג פרודיה – בתרגומה של סמדר

צאצאי השמש מול מציאות 2 – בתרגומה של סמדר

פרודיה גובלין – בתרגומה של סמדר

אינפיניט – התנהגות חמודה בתרגומה של סמדר

סופר גוניור – הבוס ועוזרות הבית – בתרגומה של סמדר

חבר בשלוש שניות – ג'ין יונג – בתרגומה של סמדר

מערכון – פרודיה חמישים גוונים של אפור – SNL קוריאה

מערכון – חברה בשלוש שניות סולאר מלהקת mamamoo

מערכון של SNL KOREA 8, אל החבר המושלם – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

מערכון שייני, פרודיה על "בנים על פני פרחים" – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

 

 

מערכון "שקרים" – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

 

מערכון "צאצאי השמש מול מציאות" – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

 

מערכון "טאמין" – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

מערכון "טבע יהלום" – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

מערכון עם אריק נאם – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

 

מערכון "החברה שלמדה קוריאנית מהדרמות" – בתרגומה של סמדר

הורדה וצפייה ישירה

מערכון של SNL קוריאה – בתרגומה של סמדר

הורדה    צפייה ישירה

פרודיה לדרמה "צאצאי השמש"מתוך התוכנית Gag Concert

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "תגידו כן או לא" מתוך התוכנית Gag Concert 20.6.15

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "תגידו כן או לא" מתוך התוכנית Gag Concert 05.09.15

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "תגידו כן או לא" מתוך התוכנית Gag Concert 27.06.15

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "נענע נענע" מתוך התוכנית Gag Concert 11.07.15 חלק 1 + 2

הורדה    צפייה ישירה

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "גאווה אטומית" מתוך התוכנית Gag Concert 20.6.15

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "תגידו כן או לא" מתוך התוכנית Gag Concert 19.09.15

הורדה    צפייה ישירה

מערכון "תגידו כן או לא" מתוך התוכנית Gag Concert 09.01.16

הורדה    צפייה ישירה

קטע מתוך פרק 21 של התוכנית "7 SNL KOREA" עם ג'ונגהיון מלהקת שייני

הורדה    צפייה ישירה

 

 

הורדה    צפייה ישירה

הורדה    צפייה ישירה

הורדה    צפייה ישירה

הורדה    צפייה ישירה

 

קטגוריות: מערכונים

95 תגובות עד כה.

 1. אלה
  הוספת תגובה

  חברים, מבקשת לא להיפגע, אך כמות התגובות והמלל לאחרונה ממש גדלה וגורמת לנו לבעיות טכניות באתר. אתן משתפות מידע רב, אך הוא נעלם בין כל דפי התגובות ובנוסף לא מאפשר לנו לראות ולקרוא את הכל ולענות במידת הצורך. אישית מעדיפה לתרגם מאשר לקרוא כמויות של תגובות.
  מבינה את הרצון לשתף ולשוחח על התכנים, אבל מערכת התגובות באתר לא נועדה לכך. יש לזה מדיה חברתית, קרי פייסבוק וכד'.
  כמו כן, חלק מהתגובות כתובות בלשון לא נעימה ומזלזלת שגם זה לא מקובל עלינו, לכן חלק מהתגובות תמחקנה בלי יכולת לשחזר.
  מבקשת לכתוב תגובות ענייניות וקצרות.
  ושוב, אין בכוונתי לפגוע באף גולש באתר.

  • ורד
   הוספת תגובה

   לאלה. תודה על התגובה. מודעת שבימים האחרונים נוצרה גלישה בתגובות ויידעתי שמעטה אמעיט להגיב. אין לי בעיה שתמחקו את תגובותי שהצטברו כאן או בכל מקום שיש רצף ארוך. אולי אפילו עדיף. עם זאת, מבקשת מהאתר לציין בהבלטה קבועה לקריאת כל הגולשים. שאם למישהו מפריע משהו שיפנה ישירות לאתר ולא לגולשים עצמם. ושנוסח מזלזל ופוגע זה בסיס חמור מאוד בתקשורת באתר שבשום פנים אין לו מקום. תודה

   • ורד, אם דאגת
    הוספת תגובה

    אולי כפי שאני דאגתי לך באותה שבת – הסירי מליבך. לב חלש יש לי מ/לדברים אמיתיים ולא שטויות כאלה. נגררתי לענות מאותה נטייה לפרטים ודיוקים. המתיני עד שיעלה סוקי בנישה שמצאתי לו. זה בעבודה במלא המרץ אז אפילו לא ראיתי שהגבת כאן. או לכשמישהו ייזום בלוג למוסיקה.

    • ורד
     הוספת תגובה

     ועוד איך דאגתי…יותר משמחה לראות שאת כאן חזרה. מה שקרה עם התגובות אז, זעזע אותי לגמרי ולא אפרט. רק מבינה עכשיו שלא נמשיך כמו קודם, לא מוכנה לאפשרות של תגובות כאלה שוב.הפוסט של אלה מבהיר את כוונת האתר,עם זאת לא ראיתי פעולה חדה מספיק מצד האתר שתמנע תגובות מחרידות כאלה שיעלו מכל סיבה בראש מישהו.יצאתי מפייס' ולא בנויה לנהל בלוג. שמחתי על כל השיח בנינו כשהיה(בלי שהאתר עצר את זה ולכן חשבתי שזה בהסכמתו).מצער.זה נגמר.בהצלחה בנסיון למציאת מקום.ובכלל..תודה 🙂

     • התוצאה - תראי כמה תגובות על כלום

      בדף בקשות, אותם אנשים שוללים בקביעות. רק מי שחושב שמשהו שלו יכול להעלות על דעתו שמישהו אחר מנסה להשתלט או להשתמש לרעה. של כולם זה של כולם, לא קבוצה סגורה למרות הכתוב בדף הביית (נותר מי יודע ממתי)ומטעה כמה. מקבלים במאור פנים כל חדש שנכנס. חבל שייקח לאלה זמן לראות כאן פוסט… אני לא "כאן חזרה"- ברור שאכבד בקשתה של אלה אך גם בלעדיה לעתים עדיף להוריד גורם בלי נכון/צודק/טוב/ראוי. ותראי שלא כל "משפט במקום שם" בתגובה זה שלי, פשוט חסר כותרת בממשק. אני בעניין שיתוף/תכנים רק כשחופשי לכל המעוניין. לא חייב "לנהל" אך לשיקולך. אם לא ברור- נמצאה נישה אבל רק לסוקי. רק המתיני.

     • ורד

      K.D.A יקרה. התרגלתי ושמחתי לראות תגובות שלך לכולם באתר.לכן כתבתי"כאן חזרה". בלוג, מי שפותח צריך לנהל אותו ואני לא במצב לפתיחת בלוג. אם את או מישהו יפתח בנושא מוזיקה וקוראנית בפרט,אשמח להכנס. כמו שראית שמחתי לתכנים שהעלית לא דווקא של סוקי והתפתח שיח טבעי.רק שלא כאן המקום עבורו מסתבר. והרי,לא אוכל להגיב לך משפט או תגובה אחת ולסיים כשזה לא הסתיים. לכן זה לא אפשרי לנו כאן יותר. מבעס אותי,אבל זה המצב.מקבלת ואף מעדיפה לאור מה שהיה. לסיכום,בכל מקרה,תודה לך על הכל!!

  • הדבר היחיד שתמוה
   הוספת תגובה

   הוא איך באותה נשימה להתייחס לזוועה כזו ולפעילות שלפחות כוונתה חיובית. אדוה שמעורבת בתגובות מודעת לטיבה וכמה מחושבת לחסוך עומס על העקרון של דף השאלות שנותר רק לרכז בו בפוסט אחד רשימת הדפים עם ריכוזי ההמלצות. משמע זה הסתיים כפי שכמה תשובות שעניתי כבר העידו. אין סיבה שייבלעו דברים.
   אין לערבב בין הנ"ל לבין התלהבות מתכנים חדשים שעל זה יכלו להעיר אם בצדק וגם אם לא -מכאן ועד "השתלטות" כשכל הניסוחים מעידים על ההיפך…
   ולאור האימייל ששלחת פעם -התבקש להודיע על שינוי עמדה (בשונה מניסוח "לפצל תגובות ארוכות") שלא בסמיכות לתגובה חריגה כזו. מבלי משים אישרת כל השקרים כשמרוב חוסר רצון (מובן לגמרי) להכנס לפרטים רק הוקעת את השפה. לא מדובר ברמה אישית – הגבתי לא אחת אותו דבר להתייחסות חיובית אם הייתה אישית.

   • אלה
    הוספת תגובה

    יקירה,
    כל תגובה שלי היא עמדת האתר, אלא אם נכתב "אישי".
    כל תגובה פוגענית נמחקת מיד כפי שהצהרנו לא פעם ואם יש שרשור שמכיל תגובות טובות ותגובות פוגעניות – כל השרשור נמחק – כך בנויה מערכת התגובות באתר.
    האתר אינו בלוג שיתוף, וגם זאת אמרנו, אין לנו את היכולת ואת הפנאי לנהל אותו ככזה ו/או לעשות ריכוזים של מידע מועיל ששותף (כשהפנאי מאפשר זה נעשה), ועל כן התגובות נבלעות בין אלפני התגובות באתר.
    אנחנו, מנהלות האתר, עובדות בשיתוף פעולה מלא, ולכן כל מה שאדוה מודעת גם אנחנו מודעות וכל בקשה שלה או שלי לגבי האתר היא עמדת כולנו.
    ובנימה אישית, באתי לבקש ולא לפגוע, אך יצאתי די פגועה אולי מהתגובה שהכי לא ציפיתי שתפגע בי. בזמן שכולם נהנו מקישורים הישירים בשבוע ההשבתה, אני ישבתי בזמני הפנוי בשעות לא שעות לטפל בבעיה (בלי לצעוק "עשיתי עשיתי"). וכן "לוקח לי זמן" לקרוא תגובות ולרוב בדיליי ולפעמים להיות "האיש הרע" וה"לא נעים" כדי לשמור על שפיות האתר ותקינותו גם ברמה הטכנית.

 2. שובו של סופרמן (+)- סוקי (ברצפה שוב!)
  הוספת תגובה

  http://www.youtube.com/watch?v=JJLjIBNQOPU&t=21s סוקי לא "ברצפה" רק בטונים הנמוכים שמסוגל לשיר חחח הוא מוכן לרדת נמוך עד הסוף אם ילד לא מתייחס אליו. אז שילדה לא תתייחס??!! בלדנדה! וזה לא נגמר בזה- הוא מוכן לרדת כבר עוד יותר נמוך ולהימרח על הרצפה בשביל…
  (+) רק דוגמה o8xTibCpMSA גם "ברצפה" במרדף אחר ילד. לעניין זה רק התחלת הסרטון, השאר לא משהו בפרט למי שלא מזיז לו סוקי אם כי המוסיקה עצמה משעשעת גם כשמלווה בקטעים סתמיים יחסית. אבל בדקה 4:21 שווווה.
  => לא מסתדר שילדים לא בהלם ממנו כמו שהתרגל או תגובה כלשהי – לא רואים אותו בכלל. גם מבוגרים אם חש שלא מתמקדים רק בו, ברמת בכל רגע נתון, לא יעביר הלאה. לשיר TOUCHOLIC ראיתי פעם סרטון שמקבץ כאלה ולא הצלחתי לאתר שוב, כל הזמן נוגע בסובבים אותו או נוגעים בו.

  • ורד
   הוספת תגובה

   וואו וואו. SARANG .SARANG שובו של סופרמן "הההסדרת ריאליטי" והייתי מכורה לה .כשהיתה פיצפולוכית איזה ילדה. ועכשיו עם סוקי? הרגת אותי.
   סרטון הבא מכירה ואוהבת. גם מעולה לבוקר.
   ו- TOUCHOLIC
   זה? CWQcjGa-qyQ

   • את אומרת שלמרות שהכרת חידש לך?
    הוספת תגובה

    למה בד"כ חידשתי אפילו לך שברור שהרצת עליו ים חיפושים? כי אם עלה לי משהו שלא בחיפושים ובעיקר אם זה לאחרונה ולא הכרתי, הבנתי שזה יכול לחדש אפילו לך. אם כי זה כאן לא רק לכבודך ובעיקר עבור מי שלא מריץ חיפושים ספציפיים לא על תכנית ולא על דמות מסויימת אבל גם אז לקחתי בחשבון מה עשוי לחדש למישהו. יש כל כך הרבה שאין טעם לשים כל דבר. שימי לב שהאתר הוסיף מערכונים ממש לאחרונה אולי לא צפית. זה פציפית או שלא דגדג לך בזמנו כי לא שמת על סוקי או שהוא לא מההיילייטים של שובו של סופרמן ואין סיבה שיעלה בין כל כך הרבה אחרים טובים פי כמה. אבל כשמכירים אותו מבינים את הסרטון הזה לגמרי אחרת. וכן זה השיר ששמת אבל עשו סרטון דאחקות עליו ולא איתרתי.

    • ורד
     הוספת תגובה

     הסרטונים שאמרתי שמכירה הם מהימים האחרונים שקפצו בהקשרים לצפייה של סרטונים אחרים שהבאת.נדמה לי מאז הסרטון עם השירה המפתיעה של קול נמוך,לא מחיפושים שלי.לא מחפשת.מוצאת אם פתאום משהו בסביבה של משהו שמקשיבה לו או משהו שהבאת לאחרונה. כשנכנסתי לאתר לראשונה, נכנסתי לכל המקומות והתמקדתי במה שאהבתי כמו ובעיקר שובו של סופרמן גם ביוטיוב מה שלא תורגם.זמן שכולם היו קטנטנים והפרק עם סוקי הרבה קדימה בזמן.אם הוא היה מופיע אז,מניחה שלא הייתי מתייחסת כמו עכשיו.

 3. ורד
  הוספת תגובה

  ראיתי לפני כמה ימים ישר אחרי הסרט' המפתיע עם הקול הנמוך. זה חמוד ומרענן בצד מדליק..
  "KIOMI" נטחן עד דק בכל העולם כולל כאן.מה הפלא? קוריאה מוציאה שלאגרים עולמיים דרך פיצפונים. זה מקסים וריווחי מאוד.

  • מה? מי? מו? לאן? איפה? למה ככה?
   הוספת תגובה

   בחייך תני כיוון על מה המשפט הראשון כי על KIOMI ענית כבר אמש אבל גם אז מנותק מהפוסט המדובר כמדומני 🙂 עוד יותר בדף מערכונים שום ראש שרשור להבדיל ממקומות אחרים, שלא מערכון או בדיחה, לא שייך. גם בשירים. שם שמתי רק מורה נבוכים כללי על הכל למשל.

   • ורד
    הוספת תגובה

    גילתי סוף סוף איך קורא שמגיבה לפוסט והוא נמצא בסוף כראש שרשור. כשפוסט נמצא סמוך ל-השאר הודעה-, מגיבה ב-השאר הודעה- במקום ב-הוספת הודעה- שנמצא משמאל מעל לפוסט שמגיבה לו. זו תגובה לפוסט שלך על "KIOMI" מתחת לפיצפונים. סורי.זה משגע אותי כשזה קורה. אשים לב.

 4. גונג יו -אהבה שנייה מתוך MR. DESTINY
  הוספת תגובה

  http://www.youtube.com/watch?v=8YnqS2HKEG4
  התלבטתי מזה זמן אם לשים כאן או בשירים. לא הצלחתי להחליט אז גם וגם.
  מעבר לקטע שיכלו מבחינתי להמשיך ללפלפ אותו אינסוף ולא ישעמם, כל השיר משעשע כזה שיכול ללוות אותך בהשראה עוד שעות לאחר ההאזנה. כמו שני ה"קונג קונג"ים, אחד מהיא הייתה יפהפייה והשני כמובן של "עוף טוב".
  * עלה במקרה כשחיפשתי שירי אוסט של הסדרה אהבה שנייה שתורגמה באתר זה עם ג'י ג'ין הי והראשית המדהימה מרומן אהבה סודי (מול יו אה אין). גם קים סול גי שכל דבר הופך ליותר מעניין כשהיא מתווספת לקאסט.
  בסופו של דבר נמצאה גם הקומדייה הזו של גונג יו עם תרגום (איפשהו "אי שם"=רמז)

  • ורד
   הוספת תגובה

   שיר בביצוע מקסים של ג'ונג יו – תרופה על הבוקר אם קמת הרוג ורוצה עוד לישון… מאוד אהבתי. כמו שחקנים אחרים ששרים נפלא עכשיו מכירה גם אותו. תודה
   את הרמז בסוף לא הבנתי. אולי מישהו יבין?

 5. ורד
  הוספת תגובה

  את אלה ראיתי כמה פעמים כשהעלית אני מתה על ריקודים ומחול.. מהמם ומצחיק לראות אותם.מפילים אותך בדקה.קוריאה מלאה מוכשרים/ות מגיל כלום שאח"כ מקבלים במה ראויה.עם פיצפוניות אני אמביוולנטית.עם בנים זה שונה לי.PSY עם גאנגנאם סטייל איזה דבר.. מבין קצב בעצמות. והשני דוד המתוק רוקד מייקל יאא, ואיך הגברים לידו הדליקו אותו.נזכרת בסרט הראשון שראיתי (בקולנוע)ונגנבתי על ג'אנג היוק לפני שנים היה ריקוד הדרקון. אצלי רקדנים/יות זה עניין שמעורר קנאה.

  • אז ראית "רגע נהדר" כאן?
   הוספת תגובה

   אם לא, מנוע סילון כפול. ומון גאון יאנג בצעדים תמימים אמנם ישן אבל רק כי זה היא כבר שווה רק שעוד לא ידוע לי כמה… הצפייה נתקעה לי בגלל… הרשימה מתתארכת…יש לך פה מלכת הריקודים והרקדן גם. באמת תהיתי איך ריקוד הדרקון ראית ראשון מי שלא מכיר לא יודע לאתר וזה לא עולה לבד. נפתרה התעלומה=קולנוע חח אבל אז לא הכרת את יאו ג'ין גו, שמת לב אליו בכלל כילד שם?
   הפצפונים כולם מעבר לקצב פרפורמרים של ממש תראי בעוד סרטונים.

   • ורד
    הוספת תגובה

    רגע נהדר ראיתי.כנ"ל הרקדן, מלכת הריקודים וצעדים תמימים. לפעמים מטוס סילון עובד. עובדה שרואה עכשיו את סקנדל…. רק שיש לי מהורדה כפייתית כ12T דמייני. ויושבים שם ללא תזוזה ערמות של סדרות וסרטים טובים שפספסתי לראות וממתינים.וגם אם ראיתי הרבה נשאר עוד המון.כשאת מזכירה סרטים/סדרות שראיתי ולא זוכרת כלום , בא לי לראות שוב אבל מתי???מאז שמכירה אותך באתר, הצפייה ירדה מהצורך הקודם למצב רגוע ואיטי.ובטח לא 3 סדרות במקביל.יאו ג'ין גו איך אזכור אראה את הסרט שוב.

    • אהבה על הקרח?
     הוספת תגובה

     ריקוד לאור ירח רשמת לפנייך (ויחד עם עניין אחר פרחים לאלג'רנון אמריקאי+יפני)? ןהתווסף זנב לפצפונים בגלל שיר

     • ורד

      אהבה לאור ירח עצר לי את הנשימה בזמנו ונצפה יחד עם ביתי אינספור פעמים.
      פרחים לאלג'רנון= פרחים לעכבר לבן+ צ'ארלי= "צארלי" סרט מקסים שראיתי מלפני עשרות שנים שזעזע עמוקות. היום הנושא המפותח עד תום כמעט, מעורר בעיה עולמית -לגמרי- לא פשוטה.
      גרסה יפאנית, איפה ראית?

     • פרחים לאלג'רנון בשמו הלועזי

      באתר "אי שם" שכך אכנהו מעכשיו משלא דיי לאמר שצריך לחפש שם אם שמתי שם בלועזית כי גם שלא תורגמו זה ככה וזה יבלבל לאללה. וכן קורה שהשמות שם בעברית מדיי פעם.
      לידיעתך, באהבה לאור ירח השתתפה הראשית מפרחים על פני בנים בילדותה וזאת גיליתי רק בחיפוש גרסה אסיאתית בקדחתנות אחרי שגיליתי שלרופא טוב יש ולאמא ולאישה וכולן טובות יותר. ובכלל נזכרתי באהבה לאור ירח רק מהחיפוש הזה כי זה פרדי היימור בילדותו ולא ידעתי. המשך בדף של "כפות לבביות" לא כאן.

     • הצלחת לבלבל גם אותי "על הקרח" לא ירח!

      אהבה על הקרח בכותרת עם סימן שאלה להאם ראית. לריקודים. קוריאני! אז עכשיו לא בטוח בכלל שמה שענית זה על ריקוד לאור ירח שעצר לך את הנשימה…

     • ורד

      קראתי על הקרח ואז לאור ירח:) המוח מסנן מיד. והגבתי כמובן על לאור ירח הנפלא . אהבה על הקרח לא ראיתי עדיין וכמובן שאראה. מעניין כל מה שפרטת. אבדוק .תודה. רק שואלת אם פרחים לאלג'רנון שזה "צארלי" את יודעת? ,מבינה שיש את זה ביפאנית? "אי שם" ? בודקת.חח בסוף אבין.

     • אם תקראי מה שכתבת בעיני הקורא

      תראי שלא ניתן להבין על איזה לאור ירח שוב הגבת, לא לקצץ שמות שיש בהם כפילות יצירות בבקשה…וכן חייבים לקרוא בעיניים של מישהו אחר טרם שליחה בכדי שלא נחזור ונשרשר לעד. אהבה על הקרח סוספוף ברור שרשמת לפנייך חח הצלחתי שוב לחדש לך ואפילו בריקודים ני ני ני ני. אהבה לאור ירח או ריקוד לאור ירח לא ברור על מי מהם הגבת. עניתי על פרחים לאלג'רנון עם כותרת ברורה על שם לועזי שזה השם שתלכי לפיו וכן תביני איפה כמו תמיד אבל בפרט שבהמשך זה יהיה יותר קל ויש עוד פירוט בכפות לבביות.

     • ורד

      סליחה .צודקת.מעכשיו אכתוב שלם.
      אני צוחקת בלי סוף מהטעות הראשונה שעשיתי כשמבינה למה זה קרה.
      אז לסיכום:
      ראיתי את ריקוד לאור ירח. ואהבה על הקרח עוד לא. תודה וסליחה על הבלבול.

 6. פצפונים ע-נ-ק-י-י-ם
  הוספת תגובה

  na haeun
  https://www.youtube.com/watch?v=WoJPAyULXM0
  אם אדווה כתבה פעם בפרודיוס שפופ זה משהו בדם בתגובה לשאלה מה הם עושים אחרי גיל 30 וציינה כדוגמה להקה מבוגרת מאוד – אז קייפופ לפי מה שהולך כאן זה משהו בדם טבורי irfL1l_QfNk ???? גם, לא את כולם ההורים דוחפים…
  וגם זה k_ZSiAL7JZc jtxCe_QzDw4 vokiEKLltGw
  לא בחרתי איכותיים אלה הגרסה הפצפונית דווקא. יש עוד המון – שניהם כבר גדלו ואותה בטוח כל מי שעוקב אחרי אקסו וביטיאס מכיר כי הופיעה בטקסי פרסי מוסיקה
  אבל… פצפון יותר מזה פשוט אין!!!!!! 3NbkkKZabZI dXFYNaN_sHs אמנם לא קוריאני אבל כמוהם מושפע עמוקות ממייקל ג'קסון

  • ומה (ומי) יושב לנו על "KIOMI" ששרה פצפונת?
   הוספת תגובה

   SaAwBCLs1Tk
   לא אשמתי שידו בכל ויד כל בו. לא קשור אמצבי הקטטוני אלה רק ההקשר שמעלה מה שמעלה לא חשוב מול מי למי ואיפה. זה לא אני זה הוא!

השאר תגובה