פרטים על השחקן:
שם – ג'ונג קיונג הו Jung Kyoung Ho 정경호
תאריך לידה – 31.08.1983

גובה – 183 ס"מ

כתבה – סמדר

 

ג'ונג קיונג הו הוא שחקן מפורסם, מזל בתולה, ונולד בגוואנגמיונג, דרום קוריאה.

הוא בנו של הבמאי ומנהל הטלוויזיה הוותיק ג'ונג אול יאנגג'ונג אול-יאנג היה בתחילה נגד הרעיון שבנו יהיה שחקן, אך ג'ונג התריס נגד רצונותיו של אביו ועזב את בית המשפחה. האב ובנו לא דיברו במשך שלוש שנים (הם התפייסו מאז). ג'ונג הגיש בקשה והתקבל למחלקת התיאטרון באוניברסיטת צ'ונג אנג, הנחשבת לאחת הטובות בקוריאה, מה שהפך אותה למכללת החלומות עבור כל מי ששואף להיות שחקן. במהלך שנת הלימודים הראשונה שלו, הוא היה שותף לחדר של השחקן הוותיק הא ג'ונג או.

 

השחקן הא הפך להשפעה אדירה בחייו של ג'ונג, ומאוחר יותר אמר ג'ונג  שהחליט להפוך לשחקן לאחר שראה את הא מופיע על הבמה. הוא היה ששכנע את ג'ונג לנסות לגשת לאודישן בערוץ KBS בשנת 2003.

 

באפריל 2008 הוא והשחקן הא ג'אן יו (הצופה) הפכו לשותפים עסקיים והשיקו את קניון האינטרנט דאבל ביל, שמכר בגדי וינטאג' וטרנדים לגברים.

ג'ונג התגייס ב- 30 בנובמבר 2010 לשירות צבאי חובה כחייל פעיל. בהמשך הוא הועבר ללהקה הצבאית יונגין, ושוחרר ב -4 בספטמבר 2012, וזכה לשבחים מראש המטה הצבאי.

 

סוכנותו של ג'ונג קיונג הו אישרה בינואר 2014 כי ג'ונג יוצא עם השחקנית והזמרת סו יונג מלהקת הבנות גירלז ג'נריישן מאז תחילת 2013. הם הכירו כשהם הלכו לאותה הכנסייה ולמדו באותה האוניברסיטה.

 

הוא השתתף בדרמות:

"הזמן בין כלב לזאב",  "תני חיוך, יקירה", " נפילה ברשת התמימות, " כביש מס' 1", "עיר אכזרית", " עוד סוף טוב אחד", " חוכמת הכלא", "החיים על מאדים", ובדרמה "כשהשטן קורא בשמך".

וכן בסרטים:

"אהבה", "להדק את החגורות",

קטגוריות: שחקנים

3 תגובות עד כה.

 1. teakook
  הוספת תגובה

  הוא שיחק גם בסדרה עיר אכזרית אחת הדרמות היםות שראיתי..מומלץ לאוהבי המתח והרומנטיקה..

 2. דבורי
  הוספת תגובה

  השחקן הזה משחק מאוד ייחודי ומציג דמות מאוד מקורית

 3. אלה
  הוספת תגובה

  שחקן מיוחד מאוד

השאר תגובה